Życzenia pary prezydenckiej z okazji Dnia Matki. „Dziękujemy za …

Życzenia pary prezydenckiej z okazji Dnia Matki. „Dziękujemy za ...

Para prezydencka złożyła życzenia z okazji Dnia Matki


PAP / jb

data

26.05.2019 13:06

Para prezydencka złożyła „najlepsze życzenia i gratulacje” wszystkim mamom z okazji ich święta przypadającego w niedzielę.

 

„Aby wśród codziennych starań o dom i rodzinę – starań, które łączą Panie niejednokrotnie z pracą zawodową – nigdy nie brakło potrzebnych sił„- napisali w liście Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda.

 

„Życzymy Paniom pogody ducha i uśmiechu. Oby jak najwięcej było chwil, w których szczęście, uśmiech i wdzięczność dzieci będą dla wszystkich Mam nagrodą za troskę i dopełnieniem radości macierzyństwa” – napisał prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą.

 

„Życzymy także, aby wśród codziennych starań o dom i rodzinę – starań, które łączą Panie niejednokrotnie z pracą zawodową – nigdy nie brakło potrzebnych sił, pomocnych dłoni oraz tak ważnych chwil odpoczynku” – dodali.

 

Para prezydencka wyraziła nadzieję i oczekiwanie, że „wytrwałość, oddanie i zapobiegliwość, z jakimi codziennie troszczą się Panie o swoje dzieci, będą się zawsze spotykały z należnym szacunkiem”.

 

„Dziękujemy za codzienny trud i za starania o to, żeby wszystkie dzieci były w przyszłości dobrymi ludźmi i dobrymi obywatelami. Bo przecież to w domu uczymy się najpierw, że wzajemna życzliwość, zgoda i uczynność budują wokół nas lepszy, bardziej przyjazny i sprawiedliwy świat” – napisał prezydent wraz z pierwszą damą.

 

Niech dzisiejszy dzień będzie dla Pań prawdziwym świętem, czasem radosnych spotkań, dobrych rozmów i miłych gestów – ofiarowanych Paniom wyrazów miłości i przywiązania” – podkreśliła w liście para prezydencka.

 


Czytaj więcej…

Życzenia pary prezydenckiej z okazji Dnia Matki. „Dziękujemy za …

Niech dzisiejszy dzień będzie dla Pań prawdziwym świętem, czasem radosnych spotkań, dobrych rozmów i miłych gestów – ofiarowanych Paniom wyrazów miłości i przywiązania. Raz jeszcze przekazujemy wszystkim Mamom nasze najlepsze życzenia i …

Źródło: m.niezalezna.pl

Para prezydencka złożyła życzenia z okazji Dnia Matki

"Życzymy Paniom pogody ducha i uśmiechu. Oby jak najwięcej było chwil, w których szczęście, uśmiech i wdzięczność dzieci będą dla wszystkich Mam nagrodą za troskę i dopełnieniem radości macierzyństwa" – napisał prezydent Andrzej Duda wraz z …

Źródło: Deon.pl

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda złożyli życzenia z okazji

Życzymy także, aby wśród codziennych starań o dom i rodzinę – starań, które łączą Panie niejednokrotnie z pracą zawodową – nigdy nie brakło potrzebnych sił, pomocnych dłoni oraz tak ważnych chwil odpoczynku." – dodali. "Dziękujemy za codzienny trud i …

Źródło: PolskieRadio24.pl

Życzymy pogody ducha i uśmiechu”. Para prezydencka pamiętała o …

Prezydent z małżonką pamiętali o przypadającym w niedzielę święcie. „Z okazji Dnia Matki, tego pięknego i wyjątkowego święta, prosimy wszystkie Mamy o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń i gratulacji” – napisali Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda.

Źródło: TVP Info

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *