Zwyrodnialec celowo przejechał psa i nagrał to telefonem. Jest w …

Jarosław Kaczyński nie tylko otworzył furtkę do Budapesztu w ...

Zobacz też: Antyszczepionkowcy protestowali w pasiakach wzorowanych na strojach więźniów Auschwitz >>> 

Policjanci z Oleśnicy na Dolnym Śląsku zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabicie psa. Mężczyzna był poszukiwany, po tym jak w internecie pojawił się film, na którym widać, jak celowo przejeżdża autem psa leżącego na ulicy.

Policja rozpoczęła poszukiwania sprawcy brutalnego ataku na psa, po tym jak film rejestrujący to zdarzenie trafił do internetu i wciąż jest dostępny w sieci, choć oglądanie go wymaga mocnych nerwów. Widać na nim, jak kierowca busa celowo przejeżdża zwierzę leżące na ulicy. Przeklina i znęca się nad cierpiącym zwierzęciem. W efekcie pies stracił życie w okrutnych męczarniach.

Jak poinformowała PAP rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy Aleksandra Pieprzycka, w niedzielę wieczorem policja zatrzymała podejrzanego o zabicie psa. To 20-letni mieszkaniec gminy Syców.

Mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie. W poniedziałek ma zostać przesłuchany pod nadzorem prokuratora – przekazała rzeczniczka.

Podejrzanemu może grozić do 3 lat więzienia, a jeśli działa ze szczególnym okrucieństwem do 5 lat.

Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że sprawcą sadystycznego czynu może być Rafał B., pracownik firmy fabryka Mebli Bodzio. To ich samochód dostawczy widać na nagraniu. Firma wydala oświadczenie, które opublikowała na Facebooku.

„W dniu dzisiejszym dotarły do Zarządu Fabryki informacje, iż sprawcą brutalnego najechania psa i nagrania tego faktu a następnie udostępnieniu w sieci może być pracownik Fabryki Mebli Bodzio.

Zarząd Fabryki niezwłocznie przystąpi do czynności sprawdzających czy sprawcą tego nieludzkiego czynu może być pracownik Fabryki. W przypadku potwierdzenia tego faktu zostaną w stosunku do niego podjęte natychmiastowe działania Pracodawcy oraz środki dyscyplinarne łącznie z rozwiązaniem stosunku pracy bez zachowania ustawowego terminu wypowiedzenia. Fakt ujawniony przez media jest bulwersujący i wymagający podjęcia działań karnych w stosunku do sprawcy tego czynu.

Zarząd Fabryki nigdy nie akceptował i nie tolerował w środowisku swoich Pracowników żadnych działań naruszających normy prawa karnego lub zachowania nieetyczne. Zarząd zawsze działał w takich przypadkach zdecydowanie wyciągając wszystkie przewidziane dla pracodawcy sankcje w stosunku do swojego pracownika, co nastąpi i w tym przypadku. Zarząd Fabryki potępia tak nieludzkie i niespotykane zachowanie sprawcy tego brutalnego czynu”

– czytamy w oświadczeniu.

Źródło: PAP

Czytaj także:

Tydzień po zalaniu schroniska w Borku: psiaki nadal szukają domów! Jak możesz pomóc?

Krowy z Deszczna uratowane! Nie trafią na ubój!


Czytaj więcej…

Zatrzymano mężczyznę, który celowo przejechał psa

Kierowca busa nagrał jak celowo rozjechał leżącego na jezdni psa. Mężczyzna został zatrzymany. Jak się okazało to Rafał B., mieszkaniec gminy Syców na Dolnym Śląsku. Zwyrodnialec celowo rozjechał psa. „Wiemy, kim jest ten mężczyzna”. Kierowca busa …

Źródło: TVP Info

Zwyrodnialec celowo przejechał psa i nagrał to telefonem. Jest w …

Do internetu trafił przerażający film, na którym widać, jak mężczyzna kierujący białym wozem dostawczym kilkukrotnie przejeżdża wyjącego z bólu psa. "Sprawcą brutalnego najechania psa i nagrania tego faktu a następnie udostępnieniu w sieci może być …

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Mężczyzna, który celowo przejechał psa, mógł być pracownikiem …

Nagranie, na którym widać, jak kierowca białego busa przejeżdża celowo po psie, najprawdopodobniej udostępnił na Facebooku sam sprawca. Na filmie widać, jak najeżdża na leżącego na drodze psa, wychyla się i wykrzykuje: „Co ci, co ci, ku***, jest, …

Źródło: Wroclaw.Wyborcza.pl

Zwyrodnialec spod Sycowa brutalnie przejechał psa. Oświadczenie …

Zabił psa, przejeżdżając go samochodem. Wszystko nagrał telefonem, a film umieścił w sieci. "Sprawcą brutalnego najechania psa i nagrania tego faktu a następnie udostępnieniu w sieci może być pracownik Fabryki Mebli Bodzio" – firma wydała …

Źródło: Oleśnica24 (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *