Żona Samuela Pereiry jest załamana. Przeżywa dramat

Żona Samuela Pereiry jest załamana. Przeżywa dramat

Samuel Pereira odpowiada na zarzuty żony:

Samuel Pereira znany jest z konserwatywnych poglądów i bronienia modelu „tradycyjnej rodziny”. Niedawno krytykował podpisaną przez Rafała Trzaskowskiego kartę LGBT. Jego zdaniem pomysł wybudowania hostelu interwencyjnego dla osób o innej orientacji niż heteroseksualna to dyskryminacja. Dziennikarz i szef serwisu internetowego TVP Info od 2011 jest żonaty z Marią Mackiewicz, blogerką modową i byłą specjalistką od social mediów w Kancelarii premier Beaty Szydło.

Samuel Pereira krytykuje powstanie hostelu interwencyjnego dla osób LGBT: „Przecież teraz każdy na gigancie powie: „Tata nie lubi gejów””

Dramat żony Samuela Pereiry: „Wywiózł dzieci trzy tygodnie temu! Utrudnia mi z nimi spotkania!”

W sobotę Maria Mackiewicz-Pereira zamieściła na Twitterze poruszający wpis, w którym przyznaje, że ma sądowo uregulowane spotkania z dziećmi. Według relacji Mackiewicz, Samuel Pereira ma utrudniać jej kontakt z pociechami:

Dziś Policja spisała protokół, już trzeci. W sprawie utrudniania mi kontaktu z dziećmi. Nie pozostaje mi nic innego niż prosić by Samuel Pereira, który wywiózł dzieci trzy tygodnie temu, odpowiedział gdzie są i nie utrudniał mi spotkania z nimi w sądowo uregulowanym czasie – czytamy.

Skontaktowaliśmy się z obiema stronami konfliktu. Na razie sytuację skomentował jedynie dziennikarz:

Sąd przyznał mi opiekę nad dziećmi, które od dwóch lat mieszkają u mnie, bo matka je porzuciła. Dzieci potrzebują leczenia klimatycznego i w związku z tym przyjechały na Święta Wielkanocne do rodziny matki (Marii) nad morzem – mówi Samuel Pereira w rozmowie z Pudelkiem.

Przyznał również, że kobieta wie, gdzie przebywają obecnie jej dzieci i ma z nimi kontakt:

Pełnomocnik Marii nie wnosił w sądzie o uregulowanie Świąt Wielkiej Nocy. Matka wie o wyjeździe, miejscu przebywania dzieci, jednak mimo moich próśb nie chciała przyjechać; jest z nami w stałym kontakcie telefonicznym – dodaje.

Czytaj więcej…

Samuel Pereira odpowiada na zarzuty żony: "Sąd przyznał mi …

Samuel Pereira znany jest z konserwatywnych poglądów i bronienia modelu "tradycyjnej rodziny". Niedawno krytykował podpisaną przez Rafała Trzaskowskiego kartę LGBT. Jego zdaniem pomysł wybudowania hostelu interwencyjnego dla osób o innej …

Źródło: Pudelek

Żona Samuela Pereiry jest załamana. Przeżywa dramat

Samuel Pereira ma kolejne kłopoty? Bardzo wiele na to wskazuje. Młody dziennikarz ma spore problemy natury prywatnej związane z małżeństwem, które nie okazało się tak trwałe jakby tego chciał. Jego żona opublikowała ostatnio informację, która stawia …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *