Zofia Klepacka zaliczyła wpadkę jak z dowcipu. Rozpętała burzę, bo …

Zofia Klepacka zaliczyła wpadkę jak z dowcipu. Rozpętała burzę, bo ...
Materiały prasowe / Sailing Energy / World Sailing / Na zdjęciu: Zofia Klepacka w olimpijskiej klasie RS:X

– Podczas zawodów poza Polską wypełniamy formularze zgłoszeniowe, w których musimy określić swoją płeć i tam są trzy warianty – man, woman albo gender. Z tego co wiem nikt nie zaznacza opcji gender, bo zawodnicy są kobietami albo mężczyznami – mówiła polska windsurferka w „Gazecie Polskiej”.

Marek Wawrzynowski: Ideologiczna walka o świat sportu >>

Zofia Noceti-Klepacka w ten sposób chciała wbić kolejną szpilkę środowisku LGBT. Brązowa medalistka igrzysk olimpijskich już wcześniej jasno dała do zrozumienia, że jest przeciwniczką promowania homoseksualistów. Tym razem jednak sama się wystawiła na ostrzał.

Jej wypowiedź obnażył internauta Michał Michalski. Na Facebooku zamieścił fragment formularza zgłoszeniowego. Pojawia się w nim hasło „gender”, ale nie jest trzecią opcją do wyboru. To nic innego jak po angielsku „płeć”, a uczestnicy mają do wyboru tylko dwie możliwości – kobieta i mężczyzna.

Z naszych ustaleń wynika, że rzeczywiście Klepacka zaliczyła wpadkę. Formularze wprawdzie przeważnie są dostępne tylko dla zawodników i nie ma stuprocentowej pewności, że niektóre nie zawierają dodatkowej opcji „gender” przy wyborze płci. Nawet jeżeli tak jest, to bardzo rzadko. Z wypowiedzi Polki wysnuwa się jednak wniosek, że to standard.

Potwierdzeniem jest formularz zgłoszeniowy online do zawodów Trofeo Princesa Sofia, które w dniach 29 marca – 6 kwietnia odbędą się na Majorce. Opcja „płeć” wypełnia się automatycznie po wyborze klasy męskiej lub żeńskiej. Nie ma trzeciej możliwości.

Utytułowana windsurferka oburzyła się, gdy pojawiła się informacja o planach wprowadzenia karty LGBT w Warszawie. „Mówię kategorycznie NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu?” – pisała 32-latka na Facebooku. Jej post został usunięty, a potem spadła na nią lawina hejtu. Niektórzy nawet grozili jej śmiercią.

Adam Małysz i Radosław Majdan przeciwko homofobii. Stanowczo zareagowali na akcje kibiców >>

Polski sport dość mocno zaangażował się w sprawę środowisk LGBT. Na meczach Lotto Ekstraklasy na kilku stadionach pojawiały się homofobiczne transparenty. Z kolei w ostatnim numerze „Wprost” tacy sportowcy jak Adam Małysz, Krzysztof Hołowczyc, Otylia Jędrzejczak i Radosław Majdan opowiedzieli się po stronie homoseksualistów.

ZOBACZ WIDEO Skandaliczny transparent na stadionie Lechii. „Jest delegat PZPN, jest obserwator. Nikt nie zareagował!”

Polub

SportoweFakty

na Facebooku

Zgłoś błąd

inf. własna/Facebook


Czytaj więcej…

Zofia Klepacka zaliczyła wpadkę jak z dowcipu. Rozpętała burzę, bo …

Cała prawica żyje wywiadem z Zofią Klepacką, polska windsurferka, mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata. Sportsmenka krytykowała w nim promowanie środowisk LGBT. I jako przykład podała formularz zgłoszeniowy na zagraniczne imprezy sportowe.

Źródło: naTemat

Klepacka bije "genderem" w LGBT. Internauci kpią: Droga pani, to …

Z tego co wiem, nikt nie zaznacza opcji gender, bo zawodnicy są kobietami albo mężczyznami – mówiła w specjalnym wywiadzie dla "Gazety Polskiej" Zofia Klepacka. REKLAMA. REKLAMA. Advertisement. "Gender", droga pani, to po angielsku "płeć".

Źródło: Dziennik.pl

ONI jej tego nie darują i już manipulują. Zofia Klepacka na …

Zofia Klepacka, polska mistrzyni olimpijska w windsurfingu, wciąż jest na celowniku lobby LGBT. Podkreśla, że jej wypowiedzi nie są skierowane przeciwko homoseksualistom, jak manipuluje lewactwo, ale przeciwko homopropagandzie polegającej na …

Źródło: Najwyższy Czas!

Zofia Klepacka chciała uderzyć w środowisko LGBT. Szybko …

Zofia Noceti-Klepacka w ten sposób chciała wbić kolejną szpilkę środowisku LGBT. Brązowa medalistka igrzysk olimpijskich już wcześniej jasno dała do zrozumienia, że jest przeciwniczką promowania homoseksualistów. Tym razem jednak sama się …

Źródło: WP SportoweFakty

Klepacka: Nie mam nic do gejów i lesbijek, tylko do przywilejów …

Na jej wpis zareagowała m.in. mistrzyni świata i Europy w żeglarstwie Jolanta Ogar, która powiedziała "Wprost", że spotkała się z Klepacką i windsurferka osobiście przeprosiła ją za swój wpis. "Nie jest tak, jak mi zarzucają w swoich wypowiedziach, że za …

Źródło: Interia

Zofia Klepacka myślała, że formularz promuje "trzecią płeć". Ale to …

Po serii homofobicznych wypowiedzi i nieudolnych prób tłumaczenia się z nich pod wpływem nacisku opinii publicznej, Zofia Klepacka nadal próbuje walczyć z dżenderem i LGBT+. Tym razem działalności "homolobby" dopatrzyła się w formularzu dla …

Źródło: Noizz

Zofia Klepacka: trzy warianty płci – man, woman albo… gender

"Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się" – mówiła Zofia Klepacka krytykując Deklarację LGBT+. Jak się okazuje, polska olimpijka nie tylko nie jest pewna o co walczył jej dziadek, ale także czemu sama się sprzeciwia …

Źródło: Queer.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *