Zniewolona odcinek 31 – streszczenie. Zmaltretowana Katia trafia do …

Zniewolona, odcinek 31. Katia trafia do domu uciech dla panów …

"Zniewolona" to nowy ukraiński serial w ramówce Telewizji Polskiej. Serial można oglądać w tygodniu (oprócz czwartków) na antenie TVP 1 o godz. 20.35. Streszczenie odcinka 31 serialu "Zniewolona" oraz szczegóły na temat emisji poniżej.

Źródło: Express Bydgoski

Zniewolona 2 sezon, odcinek 31: Umierająca Katia ofiarą …

Losy Katii (Katerina Kowalczuk) w serialu "Zniewolona" skomplikują się jeszcze bardziej, a ucieczka do Kijowa pociągnie za sobą całą serię dramatycznych wydarzeń. W 31 odcinku "Zniewolonej" nieprzytomną, umierającą Katierinę znajdzie na ulicy …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Zniewolona odcinek 31 – streszczenie. Zmaltretowana Katia trafia do …

Zniewolona odcinek 31 – streszczenie. Co wydarzy się w kolejnym odcinku ukraińskiego serialu kostiumowego? Czy Katierina dojdzie do zdrowia? Co stanie się z Wasilinką, która Katię przygarnęła? Czy Katia wyzdrowieje? Gdzie zamieszka? Czy trafi do …

Źródło: Radio Eska

"Zniewolona". Odcinek 31: Co wydarzy się w nowym odcinku serialu …

Jednak życie bohaterki serialu "Zniewolona" nie jest bajką. Katerina urodziła się w niewoli i jest własnością Piotra Czerwińskiego, czyli najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Widz śledzi losy pięknej Ukrainki, która rozpoczyna mozolną walkę o wolność.

Źródło: Wirtualna Polska

"Zniewolona" odcinek 31. Półżywa Katerina trafia do burdelu …

Po wyczerpującej podróży do Kijowa, na główną bohaterkę serialu "Zniewolona" czekają kolejne niebezpieczeństwa. W 31. odcinku ukraińskiego hitu Katerina trafi do domu uciech! Zostanie zmuszona przez Madame do pracy jako prostytutka?

Źródło: Telemagazyn.pl

Zniewolona, odc. 32 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w …

Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać trzydziesty drugi odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 32. odc. serialu "Zniewolona".

Źródło: Radio ZET

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *