"Zniewolona" odcinek 31. Półżywa Katerina trafia do burdelu …

Zniewolona, odcinek 31. Katia trafia do domu uciech dla panów …

"Zniewolona" to nowy ukraiński serial w ramówce Telewizji Polskiej. Serial można oglądać w tygodniu (oprócz czwartków) na antenie TVP 1 o godz. 20.35. Streszczenie odcinka 31 serialu "Zniewolona" oraz szczegóły na temat emisji poniżej.

Źródło: Express Bydgoski

Zniewolona odcinek 31 – streszczenie. Zmaltretowana Katia trafia do …

Zniewolona odcinek 31 – streszczenie. Co wydarzy się w kolejnym odcinku ukraińskiego serialu kostiumowego? Czy Katierina dojdzie do zdrowia? Co stanie się z Wasilinką, która Katię przygarnęła? Czy Katia wyzdrowieje? Gdzie zamieszka? Czy trafi do …

Źródło: Radio Eska

"Zniewolona" odcinek 31. Półżywa Katerina trafia do burdelu …

Po wyczerpującej podróży do Kijowa, na główną bohaterkę serialu "Zniewolona" czekają kolejne niebezpieczeństwa. W 31. odcinku ukraińskiego hitu Katerina trafi do domu uciech! Zostanie zmuszona przez Madame do pracy jako prostytutka?

Źródło: Telemagazyn.pl

Zniewolona 2 sezon, odcinek 31: Grigorij kupi majątek zmarłej Lidii …

Grigorij (Michał Gawriłow) z serialu "Zniewolona" nie spocznie póki nie odnajdzie Katii (Katerina Kowalczuk)! Czy uda mu się wpaść na trop niewolnicy skoro rozkopał jej grób i odkrył, że jednak żyje? W 31 odcinku "Zniewolonej" 2 sezonu młody Czerwiński …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Zniewolona, odc. 32 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w …

Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać trzydziesty drugi odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 32. odc. serialu "Zniewolona".

Źródło: Radio ZET

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *