"Zniewolona": co się wydarzy w 13. odcinku?

Zniewolona, odc. 13 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w …

Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie zostanie wyemitowany kolejny trzynasty odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 13. odc. serialu "Zniewolona".

Źródło: Radio ZET

"Zniewolona": co się wydarzy w 13. odcinku?

Premiera 13. odcinka serialu "Zniewolona" w niedzielę, 21 lipca, o godz. 20:15 w TVP1. Wiąże się to ze zmianami dat emisji – od 12 lipca nowe … odcinek zostanie pokazany w niedzielę, 28 lipca o godzinie 20:15. "Zniewolona" to serial kostiumowy z Ukrainy.

Źródło: Onet.pl

Zniewolona odcinek 13: Katierina dowiaduje się, co stało się z jej …

Zniewolona odcinek 13: streszczenie. Co się wydarzy w odc. 13 i kiedy go oglądać? Pierwszy sezon Zniewolonej ma składać się łącznie z 24 odcinków, a Telewizja Polska będzie emitować wszystkie przez wakacje. Emisja finałowego odcinka pierwszego …

Źródło: Radio Eska

"Zniewolona" odcinek 13. Aleksiej zdobywa pieniądze na wykup …

Przed nami 13. odcinek serialu "Zniewolona". Akcja bardzo się komplikuje. Aleksiej zdobywa pieniądze na wykup Katii! Czerwiński nie chcą oddać dziewczyny i przepędzają amanta! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 13. odcinku "Zniewolonej"!

Źródło: Telemagazyn.pl

Zniewolona odc. 13 – streszczenie, opis: Aleksiej nie wykupi …

"Zniewolona" (Krepostnaya) odcinek 13 nowego serialu ukraińskiego w sobotę, 20.07.2019, o godz. 20.35 w TVP1. "Zniewolona" odcinek 13 streszczenie – Aleksiej zdobywa pieniądze i przyjeżdża do Czerwińskich wykupić ukochaną. Niestety do transakcji …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *