Znany raper zastrzelony w USA. Nipsey Hussle miał 33 lata

Znany raper zastrzelony w USA. Nipsey Hussle miał 33 lata

zobacz więcej wideo »

33-letni raper Nipsey Hussle został kilkukrotnie postrzelony w Los Angeles przed należącym do niego sklepem odzieżowym. Muzyk został przewieziony do szpitala, jednak nie udało się go uratować.

Nipsey Hussle wydał na początku 2018 roku debiutancki krążek „Victory Lap”, który został nominowany do nagrody Grammy w kategorii „najlepszy album rap”.

„W tej chwili nie mamy żadnych podejrzanych. Podamy więcej szczegółów, kiedy będzie to możliwe” – poinformowała policja z Los Angeles, odnosząc się do śmierci muzyka.

Nipsey Hussle, a właściwie Ermias Davidson Asghedom, wychowywał się na południu Los Angeles. Jako nastolatek należał do miejscowego gangu.

„Dorastałem w kulturze gangu. Na co dzień mieliśmy do czynienia ze śmiercią, z morderstwami. To było jak życie w strefie wojennej, gdzie ludzie umierają po blokami, a reszta jest na to poniekąd uodporniona” – mówił Hussle w wywiadzie z „Los Angeles Times”.

Ostatni wpis rapera na Twitterze brzmiał: „Posiadanie silnych wrogów to błogosławieństwo”.

Muzyka w mediach społecznościowych pożegnali m.in.: Rihanna, Pharrell Williams i raper Drake.

„To nie ma żadnego sensu! Jestem wstrząśnięta! Dobry Boże, pozwól mu spoczywać w pokoju i miej w opiece jego bliskich. Przykro mi z powodu tego, co Cię spotkało” – napisała artystka na Twitterze.

„Zainspirowałeś miliony osób, które już zawsze będą stały na straży twojego dziedzictwa. Spoczywaj wśród gwiazd” – czytamy z kolei we wpisie Williamsa.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Rest in paradise Nipsey Hussle

Post udostępniony przez Drake (@drake)


Czytaj też: Samolot runął podczas zejścia do lądowania. Nie żyje jedna z najbogatszych Rosjanek


Czytaj więcej…

Raper Nipsey Hussle nie żyje. Został zastrzelony

Raper Nipsey Hussle zginął w niedzielę w Los Angeles. Został śmiertelnie postrzelony przez nieznanego sprawcę. Dwie inne ofiary strzelaniny są w szpitalu. 33-letni raper Nipsey Hussle został kilkukrotnie postrzelony w Los Angeles przed należącym do …

Źródło: TVN24

Nie żyje Nipsey Hussle. Raper został zastrzelony

Nipsey Hussle był uważany za wschodzącą gwiazdę sceny rapowej Zachodniego Wybrzeża. W ubiegłym roku ukazał się jego debiutancki album solowy „Victory Lap”, za który artysta otrzymał nominację do tegorocznej nagrody Grammy w kategorii najlepsza …

Źródło: TVP Info

USA: Nipsey Hussle nie żyje. Raper miał 33 lata

Za pierwszą solową płytę Victory Lap otrzymał nominację do tegorocznej nagrody Grammy w kategorii "najlepsza płyta rap". Nipsey Hussle był członkiem ulicznego gangu z Los Angeles – Rollin 60's Neighborhood Crips. Hussle osierocił dwoje dzieci.

Źródło: Onet.pl

Nipsey Hussle nie żyje. Znany amerykański raper został zastrzelony w Los Angeles

Nipsey Hussle był uznawany za jedną ze wschodzących gwiazd amerykańskiego rapu. W 2018 roku ukazał się jego pierwszy i jedyny album studyjny zatytułowany „Victory Lap”. Płyta zdobyła uznanie wśród słuchaczy oraz krytyków. Dotarła do 4. miejsca …

Źródło: Radio ZET

Znany raper zastrzelony w USA. Nipsey Hussle miał 33 lata

W strzelaninie w Los Angeles zakończyła się tragedią, bo zginął raper zastrzelony przez nieznanego sprawcę. Policja nie wyklucza porachunków gangów. 33-letni muzyk to Nipsey Hussle. Jak podaje CNN, Nipsey Hussle (Ermias Davidson Asghedom) został …

Źródło: wMeritum.pl

Nipsey Hussle nie żyje. Raper został zastrzelony

33-letni raper Nipsey Hussle nie żyje. Telewizja NBC News poinformowała, że około 16:30 lokalnego czasu, w strzelaninie przed należącym do rapera sklepem Marathon clothing, nieznany napastnik oddał kilka strzałów w kierunku znajdujących się tam …

Źródło: Noizz

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *