Znana aktorka przyznaje: Werbowałam seksualne niewolnice dla …

Znana aktorka przyznaje: Werbowałam seksualne niewolnice dla ...

Allison Mack

Autor: Splash News/EAST NEWS
Allison Mack

Aktorka znana przede wszystkim jako Chloe Sullivan z kultowego już dziś serialu Tajemnice Smallville stanęła przed sądem. Prokuratura postawiła jej zarzuty handlu ludźmi oraz zmuszania do pracy kobiet w sekcie seksualnej NXIVM, która z pozoru zajmowała się wspieraniem ludzi i szkoleniami z rozwoju osobistego. Allison Mack grozi nawet 20 lat pozbawienia wolności.

Allison Mack z Tajemnic Smallville werbowała kobiety do seksualnej sekty NXIVM. Zarzuty zostały jej postawione już na początku 2018 roku, jednak wówczas Mack wszystkiemu zaprzeczała. Dopiero podczas rozprawy, która miała miejsce 8 kwietnia 2019, roku aktorka przyznała się do wszystkich postawionych jej zarzutów.

Podczas rozprawy Mack przyznała, że zajmowała się werbowaniem kobiet do sekty NXIVM, której prezesem jest Keith Raniere. Aktorka m.in. manipulowała kobietami, aby zgadzały się sypiać z Raniere’em i używała szantażu, jeśli nie chciały brać udziału w seksualnych praktykach. Kobiety werbowane przez Mack miały być także zmuszane do pracy. Aktorka przyznała się do winy, a na sali sądowej powiedziała m.in.:

Doszłam do wniosku, że muszę wziąć pełną odpowiedzialność za swoje działania, dlatego przyznaję się dziś do winy. Dołączyłam do NXIVM, aby odnaleźć cel. Wierzyłam, że Raniere naprawdę chce pomagać ludziom. Myliłam się.

NXIVM została założona w 1998 przez Keitha Raniere’a oraz Nancy Salzman. Pierwotnie firma oferowała seminaria z rozwoju osobistego oraz tzw. Executive Success Programs, czyli szkolenia, które miały pomóc odnaleźć ludziom szczęście w życiu. Dziennikarze odkryli jednak, że firma działa na zasadzie piramidy finansowej i jest jedynie przykrywką dla seksualnego kultu. Wyrok w sprawie Allison Mack ma zapaść 11 września 2019.


Czytaj więcej…

Znana aktorka przyznaje: Werbowałam seksualne niewolnice dla …

Ze wcześniejszych ustaleń wynika, że Keith Raniere – lider grupy okultystycznej określanej jako Nxvim – oficjalnie zrzeszającej osoby szukające samopomocy, wykorzystywał wyznawczynie. Miał pozostawać w relacjach seksualnych z 15-20 kobietami.

Źródło: TVP Info

Co za afera! Nazwiska z pierwszych stron gazet i krzywda 1 tys. kobiet!

Była gwiazda popularnego serialu „Tajemnice Smallville" miała według śledczych rekrutować kobiety do sekty i zmuszać je do seksu z Keithem Raniere, guru NXIVM. Aktorka dopiero po roku postanowiła się do wszystkiego przyznać. W poniedziałek przed …

Źródło: fakt.pl

Allison Mack z Tajemnic Smallville werbowała kobiety do seksualnej …

Podczas rozprawy Mack przyznała, że zajmowała się werbowaniem kobiet do sekty NXIVM, której prezesem jest Keith Raniere. Aktorka m.in. manipulowała kobietami, aby zgadzały się sypiać z Raniere'em i używała szantażu, jeśli nie chciały brać udziału w …

Źródło: Radio Eska

Allison Mack z serialu "Tajemnice Smallville" przyznała się do …

Keith Raniere został aresztowany w marcu ubiegłego roku. Był on duchowym przywódcą organizacji NXIVM, która zmuszała należące do niej kobiety do współżycia z Ranierem. Prokuratura zarzuca mu handel kobietami, wykorzystywanie seksualne nieletniej …

Źródło: Plotek.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *