Ziarno prawdy w TV – kiedy emisja filmu w TV? Gdzie io której go …

Ziarno prawdy w TV - kiedy emisja filmu w TV? Gdzie io której go ...

Ziarno prawdy w TV 2019 – kiedy emisja filmu w telewizji? Gdzie oglądać ekranizację powieści Zbigniewa Miłoszewskiego? O której godzinie? O czym jest film Ziarno prawdy? Przedstawiamy szczegółowe informacje o produkcji Borysa Lankosza.

>> "Ciemno, prawie noc" – premiera, obsada, zwiastun. O czym będzie film?

Ziarno prawdy w TV to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji obejrzeć produkcji w telewizji. Film Borysa Lankosza zostanie pokazany 20 marca o godzinie 22:35 na TVN. Jeśli nie pasuje Wam godzina projekcji, w niedzielę o 1:10 będzie można obejrzeć powtórkę Ziarna prawdy.

 Wiosenna ramówka TVN 2019 – seriale, programy. Kiedy i co oglądać? [SPOT]

ZagłosujCzytałaś/eś książkę Zbigniewa Miłoszewskiego – Ziarno prawdy – przed obejrzeniem jej ekranizacji?

Ziarno prawdy, film na podstawie powieści Zbigniewa Miłoszewskiego, opowiada o przerażającej zbrodni popełnionej w Sandomierzu. 

Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej – czytamy w opisie filmu podanym przez producenta.

Obsada Ziarna prawdy:

  • Robert Więckiewicz – Teodor Szacki
  • Jerzy Trela – Leon Wilczur
  • Magdalena Walach – Barbara Sobieraj
  • Aleksandra Hamkało – Klara
  • Joanna Sydor – Elżbieta Budnik
  • Krzysztof Pieczyński – Grzegorz Budnik
  • Andrzej Zieliński – Jerzy Szyller

RadioZET.pl/PZ


Czytaj więcej…

Ziarno prawdy w TV – kiedy emisja filmu w TV? Gdzie io której go …

Ziarno Prawdy: kiedy będzie w TV i gdzie oglądać film na podstawie powieści Zbigniewa Miłoszewskiego? Thriller z Robertem Więckiewiczem w roli głównej będzie chciało obejrzeć wiele osób, które słyszały o głośnej produkcji. Podajemy szczegółowe …

Źródło: Radio ZET

Ziarno prawdy” już dziś w telewizji [WIDEO]

Już dziś o godzinie 22:35 na antenie TVN wyemitowany zostanie film pt. „Ziarno prawdy”. To produkcja na podstawie bestsellerowej powieści Zygmunta Miłoszewskiego, w której główną rolę gra Robert Więckiewicz. „Ziarno prawdy” to jeden z …

Źródło: wMeritum.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *