Zenon Martyniuk ofiarą brutalnego kłamstwa! Internauci przerażeni …

Zenon Martyniuk ofiarą brutalnego kłamstwa! Internauci przerażeni ...

Życie gwiazd

Internauci po raz kolejny wstrzymali oddech. W sieci pojawił się kolejny fake news o śmierci wielkiej gwiazdy disco polo

Reklama

Informacje o rzekomej śmierci gwiazdy disco polo zmroziły krew wielu internautów. Po raz kolejny artysta muzyki disco polo padł ofiarą brutalnego kłamstwa. Tym razem na celowniku oszustów znalazł się Zenon Martyniuk z grupy Akcent. 

KRÓL MUZYKI DISCO POLO OFIARĄ BRUTALNEGO KŁAMSTWA!

Od kilku dni w sieci krążą NIEPRAWDZIWE informacje o śmierci Martyniuka. Szokujące nagłówki z często nieznanych – podejrzanych – stron przykuwają uwagę wielu internatów, którzy z przerażeniem klikają w wiadomość. Tym zabiegiem – z reguły nieświadomie – udostępniają informację dalej, rozpowszechniając nieprawdziwe plotki wśród swoich znajomych. Jak temu zapobiec? Jedynym rozwiązaniem jest nie klikanie w linki z nieznanego źródła. 

Zobacz również: Michał Szpak nie chce występować z gwiazdami disco polo?! Podobno zrezygnował z koncertu w Rotterdamie

Nie jest to pierwsza i jedyna sytuacja związana tego tupu oszustwem! Ostatnio ofiarą niesmacznego żartu stał się Marcin Miller, który w sposób dosadny odniósł się do całej sytuacji "'podobno znowu gdzieś tam pokazała się informacja że Marcin Miller nie żyje. Otóż kolejny raz informuję, że wróciłem zza światów."

Zobacz również: MiłyPan miał groźny wypadek! Auto wokalisty disco polo wpadło w poślizg!

Autorzy tego typu fake newsów tworzą je z reguły dla korzyści finansowych. Internauci nie kryją w tym temacie oburzenia. Czy można w jakikolwiek sposób zapobiec rozprzestrzenianiu się takich nieprawdziwych informacji? Nie klikać w podejrzane, pochodzące z niezaufanego źródła linki. 

Zobacz również

  1. Tak dziewczyny z Top Girls tańczą do nowego utworu! Gwiazdy disco polo zrobiły wielkie show! | VIDEO
  2. Czadoman w wzruszającym pożegnaniu! Skąd taki wpis artysty disco polo?!
  3. Wokalista disco polo omal nie stracił życia! Mogło dojść do wielkiej tragedii


Czytaj więcej…

Zenon Martyniuk ofiarą brutalnego kłamstwa! Internauci przerażeni …

Tym razem na celowniku oszustów znalazł się Zenon Martyniuk z grupy Akcent. KRÓL MUZYKI DISCO POLO OFIARĄ BRUTALNEGO KŁAMSTWA! Od kilku dni w sieci krążą NIEPRAWDZIWE informacje o śmierci Martyniuka. Szokujące nagłówki z często …

Źródło: Disco-Polo.info

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *