Zenek Martyniuk NIE POMOŻE SYNOWI w karierze? "Nie znam się …

Zenek Martyniuk NIE POMOŻE SYNOWI w karierze? "Nie znam się ...

Daniel Martyniuk niedawno został ojcem. Wraz z żoną Eweliną na świecie powitali uroczą córeczkę Laurę, która niedawno została ochrzczona, czym dumny tata pochwalił się w sieci. Niedawno na temat wnuczki wypowiedział się Zenek Martyniuk.

Jak na antenie Dzień Dobry TVN przyznał muzyk chrzest dziewczynki był przepiękną uroczystością. Wszystko udało się bowiem idealnie:

Mieliśmy przepiękną pogodę, przepiękne słoneczko (…) Chrzest odbył się we wspaniałym kościółku w Russocicach. 

Wydarzenie to było wyjątkowe także pod tym względem, że król disco-polo w jego trakcie dopiero po raz drugi widział swoją dwumiesięczną wnuczę:

Moje życie zmieniło się, od kiedy Laura pojawiła się w rodzinie. Żona była przy porodzie, a ja zobaczyłem ją dopiero po trzech tygodniachNa chrzcinach widziałem ją po raz drugi (…) Oczy ma niebieskie.

W wywiadzie Zenek skomentował także relację z synek. Panowie niedawno się pogodzili, jeżdżą razem do fryzjera i jak widać w mediach społecznościowych, dobrze się dogadują. Czy aby na pewno?

Teraz już wszystko jest w porządku; już się między nami układa (…) Do tego fryzjera jeżdżę od 20 lat, a Daniel też (…) Na sekundkę razem wpadliśmy do sklepów i wtedy zrobili nam te zdjęcia.

Jak myślicie konflikt w rodzinie Martyniuków został zażegnany na dobre?

Zobacz: Daniel Martyniuk pokazał córkę! Pierwszy raz widzimy tak uroczą Laurę

Zobacz: Syn Zenka Martyniuka w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę! Zdjęcia mówią wszystko – było bardzo rodzinnie i na bogato!

Zobacz: Zenek Martyniuk zmienił fryzurę. Świąteczną metamorfozą pochwalił się na Instagramie


Czytaj więcej…

Zenon Martyniuk o rodzinie, muralu i filmie, który opowiada historię …

Na jednym z bloków mieszkalnych w Białymstoku powstał ogromny mural przedstawiający króla muzyki disco-polo Zenona Martyniuka. Powstał z inicjatywy grupy "Nienormalny Białystok", która zrealizowała akcję społeczną "Chcemy mural z Zenkiem".

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Zenon Martyniuk wyznaje: po raz drugi wnuczkę zobaczyłem …

Zenon Martyniuk od dwóch miesięcy jest szczęśliwym dziadkiem. Teraz zdecydował się opowiedzieć o wnuczce. Okazuje się, że bardzo rzadko widuje Laurę. "Na chrzcinach widziałem ją po raz drugi" – mówił w "Dzień dobry TVN". Opowiedział też o filmie, …

Źródło: Plejada.pl

Zenek Martyniuk NIE POMOŻE SYNOWI w karierze? "Nie znam się …

Choć to Zenon Martyniuk od niemal 20 lat jest prawdziwą gwiazdą, w ostatnim roku zdecydowanie głośniej było o jego synu. Daniel M. dał się poznać jako awanturnik i osoba, która ma na swoim koncie liczne konflikty z prawem. Mimo że syn króla disco polo …

Źródło: Pudelek

Zenon Martyniuk prawie nie ma kontaktu z wnuczką! Publicznie …

Daniel Martyniuk niedawno został ojcem. Wraz z żoną Eweliną na świecie powitali uroczą córeczkę Laurę, która niedawno została ochrzczona, czym dumny tata pochwalił się w sieci. Niedawno na temat wnuczki wypowiedział się Zenek Martyniuk.

Źródło: Jastrząb Post

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *