Zenek Martyniuk chce zrobić coś wyjątkowego dla wnuczki. "Nie …

Zenek Martyniuk chce zrobić coś wyjątkowego dla wnuczki. "Nie ...

Zenek Martyniuk znów chce zaskoczyć. Legendarny wokalista Akcentu z powodzeniem kontynuuje swoją wieloletnią karierę. Tym razem chce przygotować coś specjalnego dla swojej wnuczki.

Zenek Martyniuk od wielu lat jest niewątpliwie jedną z najbardziej popularnych gwiazd disco polo. Stało się tak za sprawą nie tylko chwytliwych piosenek, ale także przez jego prywatne życie i rodzinę. Wokalista raczej ceni swoją prywatność i nie udziela się w mediach społecznościowych. W przeciwieństwie do swojego syna Daniela, który ostatnio cieszy się niechlubną sławą w mediach. Ostatnio urodziła mu się córeczka, a Zenek Martyniuk spełnia się jako dziadek i muzyk jednocześnie. 

Zenek Martyniuk, nazywany też królem disco polo, obecny jest na polskiej scenie muzycznej od 1989 roku. Wtedy to razem ze swoim kolegą Mariuszem Anikiejem, założył jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Polsce – Akcent. Wylansował tak wiele hitów, że prawdopodobnie każdy zna chociaż jeden ich utwór. W ostatnich latach na nowo stały się popularne hity disco polo, właśnie za jego sprawą. Stało się to dochodową branżą, powstaje coraz więcej zespołów tego typu. 

Wokaliści disco polo, często podkreślają, że w życiu prywatnym raczej nie słuchają tego gatunku muzycznego. Niejednego ich fana zaskoczyłoby wyznanie, że znaczna część z nich jest fanami rocka i pokrewnych gatunków. 

– Słucham bardzo różnej muzyki – od klasycznej poprzez fajne ballady rockowe, muzykę reggae, po piosenki disco polo, nawet trochę mocniejsze uderzenia, nie death metal, tylko fajne rockowe brzmienie typu Scorpions, Deep Purple czy nawet Metallica akustycznie – zdradził w jednym z wywiadów Zenek Martyniuk. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor disco polo jest ceniony przez wielu za swoją niebywałą skromność i autentyczność. Ci, którzy go poznali, często podkreślają, że na scenie jest dokładnie taki sam, jak w życiu prywatnym. Nie odgrywa żadnych ról i jest prawdziwy w tym, co robi. Z pewnością to mu przysporzyło wielu wiernych fanów i stabilną pozycję w polskiej muzyce disco polo. Jego wizerunek zaburzyły nieco poczynania syna, Daniela. W ostatnim czasie, swoim zachowaniem wywołał niemałe poruszenie. Jednak dla Zenona, rodzina i muzyka są wciąż najważniejsze. Przedsiębiorczy muzyk ma na koncie wiele dochodowych inicjatyw i ciągle wymyśla coś nowego. 

Ostatni jego pomysł dotyczy wnuczki, Laury. Jak każdy dumny dziadek, chce zrobić dla niej coś wyjątkowego. Aby poniekąd uczcić jej przyjście na świat oraz umilić jej dorastanie, chce nagrać kołysanki. Ma to być muzyczny hołd od dziadka dla wnuczki, który na pewno spodoba się wielu jego fanom. 

– Na pewno będę śpiewał dla Laurki. Myślę nad tym, żeby nagrać dla niej kołysanki. Może nie całą płytę, ale kilka balladek. Fajnie byłoby nagrać takie piosenki, które lubię śpiewać, na przykład „Puszek okruszek”, czy „Bal moich lalek” Natalii Kukulskiej – zdradził swoje inspiracje Zenek Martyniuk i tym samym skłonił swoich fanów do cierpliwego czekania na efekty jego nowego projektu. 

  1. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  2. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  3. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  4. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  5. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyslenia

źródło: pudelek.pl

Następny artykuł


Czytaj więcej…

Zenek Martyniuk skromnie o sobie: "Ludzie wzruszają się na mój …

Zenon Martyniuk, artysta disco polo ceniony przez fanów za pracowitość i skromność, przeżywa obecnie najlepszy okres w swojej karierze. Do jego sukcesu w dużej mierze przyczynił się udany występ na koncercie sylwestrowym TVP w Zakopanem trzy lata …

Źródło: Pudelek

Zenek Martyniuk chce zrobić coś wyjątkowego dla wnuczki. "Nie …

Wokalista raczej ceni swoją prywatność i nie udziela się w mediach społecznościowych. W przeciwieństwie do swojego syna Daniela, który ostatnio cieszy się niechlubną sławą w mediach. Ostatnio urodziła mu się córeczka, a Zenek Martyniuk spełnia się …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *