Żeby utrzymać równowagę, musisz się poruszać naprzód. Albert …

Żeby utrzymać równowagę, musisz się poruszać naprzód. Albert ...

"'Żeby utrzymać równowagę, musisz się poruszać naprzód'. Albert Einstein porównał tu życie do:". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź w teleturnieju Milionerzy

W teleturnieju „Milionerzy” padło pytanie: „‚Żeby utrzymać równowagę, musisz się poruszać naprzód’. Albert Einstein porównał tu życie do:”. Zobacz, czy uczestniczce udało się poprawnie odpowiedzieć.GłosujGłosuj


Podziel się

Opinie"'Żeby utrzymać równowagę, musisz się poruszać naprzód'. Albert Einstein porównał tu życie do:". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź w teleturnieju Milionerzy (Materiały prasowe, Fot: Cezary Piwowarski/TVN)

W teleturnieju „Milionerzy” padło następujące pytanie: „‚Żeby utrzymać równowagę, musisz się poruszać naprzód’. Albert Einstein porównał tu życie do:”

A monocyklu
B motocykla
C roweru
D hulajnogi

Pytanie było warte 2000 zł

Uczestniczka pomimo posiadania wszystkich kół ratunkowych nie wykorzystała żadnego z nich i zaryzykała wskazując na „monocykl”. Niestety nie była to poprawna odpowiedź.

Prawidłową odpowiedzią było C.

Albert Einstein był autorem aforyzmu „Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód.”

Polub WP Teleshow


Czytaj więcej…

Żeby utrzymać równowagę, musisz się poruszać naprzód. Albert …

Aby zgarnąć kasę, uczestniczka musiała wybrać poprawną odpowiedź spośród: A) monocyklu B) motocykla C) roweru D) hulajnogi. Prawidłowym wariantem jest C) roweru. Według Alberta Einsteina: Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę …

Źródło: Radio Eska

"'Żeby utrzymać równowagę, musisz się poruszać naprzód'. Albert …

Albert Einstein porównał tu życie do:". A monocyklu. B motocykla. C roweru. D hulajnogi. Pytanie było warte 2000 zł. WP. Uczestniczka pomimo posiadania wszystkich kół ratunkowych nie wykorzystała żadnego z nich i zaryzykała wskazując na "monocykl".

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *