Zdruzgotany gwiazdor disco polo błaga o pilną pomoc. Jego syn …

Zdruzgotany gwiazdor disco polo błaga o pilną pomoc. Jego syn ...

Ogólna

Wokalistka disco polo błaga o jakąkolwiek pomoc. Jego syn miał poważny wypadek

Reklama

Jeden z najgorszych momentów w życiu przeżywa właśnie wokalistka disco polo, który za pośrednictwem mediów społecznościowych błaga o pomoc dla swojego syna.

Zobacz również: "Pokażę Cibąka" – szalona i zwariowana produkcja zaskoczyła fanów disco polo!

"25 maja 2019 spotkała mnie i moją rodzinę ogromna tragedia. Mój syn Rafał miał tragiczny w skutkach wypadek drogowy w którym doznał bardzo poważnych obrażeń." – napisał gwiazdor muzyki disco polo – Paweł Kucharski. 

Lider zespołu Top One jak i jego rodzina przeżywają prawdziwy dramat. Syn wokalisty disco polo – Rafał miał wypadek na motorze. Z informacji, którą podała Policja wbił się on w samochód z przeciwnego pasa. Od razu został zabrany przez kartkę do szpitala, gdzie już przeszedł jedną operację.

Artysta disco polo – Paweł Kucharski postanowił w internecie poprosić o pomoc dla swojego syna. Wystosował apel, który w bardzo szybkim tempie opanował świat disco polo.

BŁAGAM WAS O POMOC DLA MOJEGO SYNA !!!

25 maja 2019 spotkała mnie i moją rodzinę ogromna tragedia. Mój syn Rafał miał tragiczny w skutkach wypadek drogowy w którym doznał bardzo poważnych obrażeń. Jego stan na tą chwilę wg. lekarzy jest określany, jako bardzo ciężki. Przeszedł już jedną poważną i wielogodzinną operację. W ciągu najbliższych dni czeka go kolejna, a potem być może następne.

W związku z tym zwracam się do WAS z błagalną prośbą o honorowe oddanie krwi, ponieważ wiele jej Rafał będzie potrzebował. Nie istotna jest grupa krwi, ani też płeć. Wystarczy być zdrowym i nie leczyć się na przewlekłą chorobę. Każda kropla Waszej krwi będzie na wagę złota i wsparciem dla życia mojego syna. Sprawa jest MEGA PILNA !!!!!!!!!!!!

Jeśli będziecie mieli taką możliwość oraz chęć niesienia pomocy nam, podaję informację, co trzeba zrobić:

– znajdź w Google najbliższą Twojego miejsca zamieszkania stację honorowego krwiodawstwa.
– udaj się tam w wyznaczonym dniu i godzinach.
– oddaj przynajmniej minimalną dawkę
– jeśli dostaniesz pokwitowanie – prześlij je do
mnie skanem na adres pawel@topone.pl

Błagalnie Prosząc Was o Pomoc
Pozdrawiam
Paweł Kucharski 

PS. W razie pytań, czy szerszych informacji dotyczących oddawania krwi dzwońcie pod numer 501 567 949 lub piszcie na adres pawel@topone.pl , natomiast wszelkich informacji na temat stanu zdrowia nie mogę udzielać .

My również dołączamy się do apelu wokalisty disco polo i mamy nadzieję, że syna Pawła Kucharskiego – Rafał bardzo szybko wróci do zdrowia. Trzymamy za niego mocno kciuki.

Zobacz również: Nowa królowa disco polo oczarowała wszystkich?! Wielkie zaskoczenie w świecie muzyki tanecznej!

Zobacz również

  1. "Dołki" nowa propozycja od zespołu Windstar!
  2. Cała śmietanka gwiazd disco polo bawiła się w warszawskim klubie! Tak świętowali 5 urodziny kanału Disco Polo Music!
  3. Magda Narożna nie do poznania! Gwiazda disco polo zaskoczyła swoją najnowszą stylizacją! Co za nogi!


Czytaj więcej…

Zdruzgotany gwiazdor disco polo błaga o pilną pomoc. Jego syn …

Muzyk błaga teraz o wsparcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Lider zespołu Top One, Paweł Kucharski i jego rodzina pilnie potrzebują teraz pomocy fanów. Gwiazdor błaga o pomoc do wszystkich, mogących oddać krew dla jego syna Rafała.

Źródło: Pikio.pl

Pilne! Tragiczny wypadek syna gwiazdy disco polo! Artysta w …

Mój syn Rafał miał tragiczny w skutkach wypadek drogowy w którym doznał bardzo poważnych obrażeń." – napisał gwiazdor muzyki disco polo – Paweł Kucharski. Lider zespołu Top One jak i jego rodzina przeżywają prawdziwy dramat. Syn wokalisty disco …

Źródło: Disco-Polo.info

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *