Nagie piersi mogą zrujnować życia, on się o tym przekonała

Zdjęcie nagich piersi zrujnowało karierę szanowanej sędzinie

A chodzi o głośną sprawę z 2018 roku. Sędzina rozstrzygała o losie 18-latki i 19-latki, które należały do nielegalnego ruchu „Nowa Wolność”. Zdaniem rosyjskich mediów, zarówno za manifestem organizacji, jak i planowaniem spotkań stała Federalna Służba Bezpieczeństwa. Nastolatki, podobnie jak 8 innych osób nabrały się na prowokację i zostały aresztowane, co wywołało falę protestów. O złagodzenie kary apelowały przede wszystkim zrozpaczone matki dziewczyn. Sędzina, zamiast na więzienie, skazała je na areszt domowy.

Irina Dewajewa, sędzia sądu moskiewskiego ustąpiła ze stanowiska. Chodzi o zdjęcie selfie z 2016 roku, które objęło nie tylko twarz, ale także jej nagie piersi. Dewajewa jednak nigdzie nie publikowała zdjęcia, a zachowała je jedynie w pamięci swojego telefonu. Co więcej, w chwili jego wykonania nie była jeszcze wysokiej rangi sędzią. Wszystko wskazuje na to, że „ktoś” wykradł fotografię.

Choć rzecznik moskiewskiego sądu poinformował, że sędzina sama zrezygnowała, po tym jak kierownictwo zobaczyło jej kompromitujące zdjęcie, przeciwnicy polityki Putina widzą w sprawie drugie dno. Ich zdaniem fotografię wykradziono z prywatnego telefonu Dewajewej, by w ten sposób ukarać ją za wydanie łagodnych wyroków dla dwóch nastolatek oskarżonych o działalność antypaństwową.


Czytaj więcej…

Zdjęcie nagich piersi zrujnowało karierę szanowanej sędzinie

Irina Dewajewa, sędzia sądu moskiewskiego ustąpiła ze stanowiska. Chodzi o zdjęcie selfie z 2016 roku, które objęło nie tylko twarz, ale także jej nagie piersi. Dewajewa jednak nigdzie nie publikowała zdjęcia, a zachowała je jedynie w pamięci swojego …

Źródło: fakt.pl

Zdjęcie topless miało być powodem rezygnacji sędzi. Rosja Putina …

Według rzecznika sądu w moskiewskiej dzielnicy Dorogomiłow sędzia Irina Dewajewa odeszła na własne życzenie po tym, jak do przełożonych dotarło kompromitujące zdjęcie. Kobieta zrobiła sobie selfie topless własnym telefonem w 2016 r., a więc zanim …

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *