Zbigniew Jakubas, polski biznesmen, wręczył Joannie Mazur z …

Zbigniew Jakubas, polski biznesmen, wręczył Joannie Mazur z ...

Tego nikt się nie spodziewał. Siódmy odcinek Tańca z Gwiazdami wciąż trwa, ale właśnie widzowie byli świadkami wyjątkowego momentu. Joanna Mazur odniosła się do wszystkich prowadzonych zbiórek, za które serdecznie podziękowała. „To jest coś, czego się nie spodziewałam”, wyznała. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że po jej tańcu na parkiet wejdzie mężczyzna, który odmieni jej życie!

W poprzednim odcinku Tańca z Gwiazdami Joanna Mazur zaprezentowała się w rumbie i  po raz kolejny podbiła serca widzów. Zanim jednak zatańczyła, podobnie jak w przypadku wszystkich uczestników programu, pokazano jej rodzinne strony, by zaprezentować widzom, gdzie rozpoczęła się jej kariera. Joanna Mazur i Jan Kliment odwiedzili rodzinny dom sportsmenki w Szczucinie i… te zdjęcia wstrząsnęły nie tylko jurorami, ale i wszystkimi, którzy mieli okazję oglądać program. Okazało się, że Joanna Mazur mieszka w internacie w pokoju, z łazienką na korytarzu. W sieci natychmiast ruszyła zbiórka na mieszkanie dla Joanny Mazur. Jedna z nich już zakończyła się dziś z sumą 150 tysięcy złotych. To jednak nie wszystko.

W dzisiejszym odcinku Tańca z Gwiazdami Joanna Mazur miała okazję odnieść się do tego, co pokazano w materiale w poprzednim odcinku. „Nie ma takich momentów, że ja dostaję coś za darmo”, mówiła zaskoczona zachowaniem widzów. „To jest coś, czego się nie spodziewałam” ,wyznała. Wtedy jeszcze nie wiedziała jednak, że po jej tańcu na parkiet wejdzie mężczyzna, który odmieni jej życie!

Zbigniew Jakubas, polski przedsiębiorca, wszedł na parkiet Tańca z Gwiazdami i zwrócił się z poruszającymi słowami do Joanny Mazur: „O Pani historii dowiedziałem się od mojej córki, również Joanny, która zeszła do mnie zapłakana mówiąc obejrzyj sobie program”, zaczął swoją opowieść. Historia sportsmenki tak bardzo go poruszyła, że postanowił zrobić coś, by zmienić jej sytuację. Tego nikt się nie spodziewał. Joanna Mazur dostała mieszkanie! „Ja mam to szczęście, że jako przedsiębiorca w Krakowie buduję nowe osiedle. Jestem zaszczycony, że mogę dać pani symboliczny klucz do mieszkania, jakie pani od nas teraz otrzymuje”, wyznał.

Miał do zaskoczonej Joanny tylko jedną prośbę: „Trzeba wybrać urządzenie kuchni, urządzenie salonu, sypialni i… to mieszkanie będzie miało jeszcze przepiękny słoneczny taras”, wyznał z uśmiechem, dodając: „ Słyszałem, że marzy Pani o rodzinie, a w tym budynku poniżej będzie przedszkole, także mam nadzieję, że będzie Pani szczęśliwa”.

Wszyscy w studiu byli zaskoczeni tym, co się wydarzyło, a Joanna Mazur nie kryła wzruszenia. Naszej lekkoatletce serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że za jakiś czas (mieszkanie będzie gotowe w przyszłym roku) podzieli się z nami wyjątkowymi fotografiami nowego lokum.  

Joanna Mazur

Fot. Instagram @mazurstawicki_t11_runningpair

Joanna Mazur

Fot. East News/ Instagram


Czytaj więcej…

Joanna Mazur dostała mieszkanie! Historia niewidomej biegaczki …

Wśród nich znalazł się Zbigniew Jakubas, który zdecydował się pomóc niewidomej lekkoatletce; Przedsiębiorca w programie na żywo, zaraz po występie Mazur, wręczył jej symboliczny klucz do mieszkania, które postanowił jej ofiarować; "To wszystko, …

Źródło: Onet.pl

"Taniec z Gwiazdami". Joanna Mazur dostała mieszkanie w …

"Taniec z Gwiazdami" – Joanna Mazur już wygrała! Zbigniew Jakubas, jeden z najbogatszych Polaków, podarował mieszkanie uczestniczce "Tańca z Gwiazdami" Joannie Mazur. Lekkoatletka ze Szczucina, multimedalistka mistrzostw świata i Europy …

Źródło: Dziennik Polski

Zbigniew Jakubas, polski biznesmen, wręczył Joannie Mazur z …

oanna Mazur, niewidoma lekkoatletka biorąca udział w Tańcu z gwiazdami, dostała symboliczny klucz do domu od przedsiębiorcy Zbigniewa Jakubasa. Joanna Mazur zamieszka w nowym domu – biznesmen Zbigniew Jakubas wręczył jej klucz do …

Źródło: Kozaczek.pl

Taniec z Gwiazdami: Joanna Mazur otrzymała mieszkanie od …

W trakcie siódmego odcinka programu, Joanna Mazur otrzymała wyjątkową niespodziankę. Zbigniew Jakubas, polski przedsiębiorca i inwestor, właściciel Grupy Kapitałowej Multico, wręczył lekkoatletce bukiet kwiatów oraz symboliczny klucz do mieszkania.

Źródło: Radio ZET

Nieoczekiwany gest w Tańcu z Gwiazdami dla Joanny Mazur. Nie …

Zbigniew Jakubas, polski przedsiębiorca, wszedł na parkiet Tańca z Gwiazdami i zwrócił się z poruszającymi słowami do Joanny Mazur: „O Pani historii dowiedziałem się od mojej córki, również Joanny, która zeszła do mnie zapłakana mówiąc obejrzyj sobie …

Źródło: VIVA!

Ogromne emocje w „Tańcu z Gwiazdami”. Joanna Mazur dostała …

Zaraz po występie Joanny i Janka Klimenta, na scenie pojawił się przedsiębiorca Zbigniew Jakubas, który powiedział: – Dokładnie tydzień temu moja córka Joanna po obejrzeniu programu, ze łzami w oczach, opowiedziała mi historię Joanny. Natychmiast …

Źródło: Wprost.pl

Mazur dostała mieszkanie! Piękny gest polskiego biznesmena

Siódmy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" z pewnością przejdzie do historii. W studiu miała miejsce niezwykle wzruszająca scena. Joanna Mazur nie była w stanie powstrzymać łez po pięknym geście krakowskiego biznesmena.

Źródło: polsatsport.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *