Zbigniew Boniek: w szatni poczułem, że rodzi się coś ważnego

Zbigniew Boniek: w szatni poczułem, że rodzi się coś ważnego

– To była niesamowita atmosfera. Każdy z nas przygotowywał się do tego meczu z ciarkami na plecach. Pokazaliśmy to, czego się od nas wymaga z gry z Orzełkiem na piersi – stwierdził Bartosz Bereszyński.

– Wiedzieliśmy, że umiejętności są po naszej stronie, ale musieliśmy stworzyć kolektyw – ocenił piłkarz reprezentacji Polski. – Wiedzieliśmy, że zawodnicy, którzy wejdą, mogą przesądzić o wyniku i tak się stało – dodał.

Zwycięską bramkę dla Biało-Czerwonych zdobył Krzysztof Piątek, który kilka minut wcześniej pojawił się na murawie. – Krzysiek jest dzisiaj wielki, ale należą się słowa uznania za grę w defensywie. Jestem przekonany, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej – zakończył Bereszyński.

Za: TVP Sport

„Szybkie strzały”. Krystian Bielik (Charlton Athletic)


Czytaj więcej…

Zbigniew Boniek: w szatni poczułem, że rodzi się coś ważnego

Reprezentacja Polski w swoim pierwszym meczu eliminacji do mistrzostw Europy po golu Krzysztofa Piątka pokonała na wyjeździe Austrię 1:0. Po spotkaniu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek chwalił nasz zespół za mądrość w grze i …

Źródło: Onet.pl

Bartosz Bereszyński: jestem przekonany, że z meczu na mecz …

Wiedzieliśmy, że umiejętności są po naszej stronie, ale musieliśmy stworzyć kolektyw – ocenił piłkarz reprezentacji Polski. – Wiedzieliśmy, że zawodnicy, którzy wejdą, mogą przesądzić o wyniku i tak się stało – dodał. Zwycięską bramkę dla Biało-Czerwonych …

Źródło: Onet.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *