Zawadzka i Jonkisz już nie ukrywają swojego związku! Zobacz, jak …

Zawadzka i Jonkisz już nie ukrywają swojego związku! Zobacz, jak ...

Marcelina Zawadzka jest jedną z niewielu uczestniczek konkursów piękności, której udało się zrobić karierę w show biznesie. 30-latka ma na swoim koncie prowadzenie kilku programów rozrywkowych, takich jak Bake Off-ale ciacho czy The Voice of Poland. Oprócz tego udało jej się zaczepić w Pytaniu na śniadanie, a do niedawna mogliśmy oglądać jej taneczne umiejętności w Dance, dance, dance.

Zobacz: Zawadzka i Chodakowska w odważnych strojach kuszą w „Dance, dance, dance” (ZDJĘCIA)

Choć życie zawodowe Marceliny jest pełne sukcesów, w kwestiach prywatnych bywa bardziej burzliwie. Celebrytka ma na swoim koncie kilka nieudanych związków, ale to nie sprawiło, że postanowiła zrezygnować z miłości. Od kilku miesięcy media donoszą o jej bliskiej relacji z o 9 lat młodszym Rafałem Jonkiszem. Mimo że żadne z nic nie potwierdziło tej nowiny, raz na jakiś czas można zobaczyć ich razem.

Zobacz: Zawadzka i Jonkisz są parą od roku?! „Początkowo byli zwykłymi znajomymi, jednak poczuli, że łączy ich coś więcej”

Ostatnio fotoreporterzy przyłapali zakochanych Marcelinę i Rafała w miłosnych uściskach na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej. Ubrana „na sportowo” para nie szczędziła sobie czułości i wspólnych selfie.

Pasują do siebie?


Czytaj więcej…

Zawadzka i Jonkisz już nie ukrywają swojego związku! Zobacz, jak …

Pod koniec ubiegłego roku polskie media obiegła wiadomość, że Marcelina Zawadzka spotyka się z Rafałem Jonkiszem. Nowy związek pięknej gwiazdy TVP i przystojnego modela był sporym zaskoczeniem ze względu na dzielącą ich różnicę wieku – Rafał …

Źródło: Party.pl

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz całują się i robią sobie selfie na …

Marcelina Zawadzka jest jedną z niewielu uczestniczek konkursów piękności, której udało się zrobić karierę w show biznesie. 30-latka ma na swoim koncie prowadzenie kilku programów rozrywkowych, takich jak Bake Off-ale ciacho czy The Voice of Poland.

Źródło: Pudelek

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na urodzinach Wiktorii …

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz przyłapani w towarzystwie innych gwiazd na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej. Para spędzała czas ze znajomymi, ale nie szczędziła sobie czułości. Paparazzi dopadli ich gdy żegnali się czule pod restauracją, w której …

Źródło: Jastrząb Post

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *