Zarzucali jej romans z Wiśniewskim. Postanowiła przerwać milczenie

Michał Wiśniewski ma za sobą kilka nieudanych związków. Przez 5 lat był mężem piosenkarki Magdy Femme, następnie był w głośno komentowanym medialnie związku z tancerką Martą „Mandaryną” Mandrykiewicz. Owocem ich relacji był syn Xavier i córka Fabienne. Następnie Wiśniewski związał się z Anną Świątczak, z którą ma dwie córki. Wydawało się, że piosenkarz znalazł w końcu stabilizację u boku Dominiki Tajner. Para zawarła związek małżeński w 2012 roku i wydawała się wyjątkowo zgodna i kochająca. Niestety, ich również czeka rozstanie. 

W połowie marca Dominika Tajner-Wiśniewka poinformowała, że Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Mówiło się o tym, że wokalista miał być zazdrosny o partnera żony w „Tańcu z gwiazdami”, Wojciecha Jeschke. Jednak kilka dni temu w mediach pojawiły się plotki, że powodem rozpadu małżeństwa jest romans Wiśniewskiego z 20-letnią wokalistką Ich Troje Agatą Buczkowską. Doniesienia na tyle dotknęły młodą wokalistkę, że postanowiła zareagować.


Ich Troje
fot. Instagram:@agatabuczkowska_official

Wokalistka Ich Troje opublikowała w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie, w którym odnosi się do informacji na temat rzekomego romansu. 

– W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim. (…) występuję z Michałem na jednej scenie, śpiewając i odgrywając muzyczny spektakl, na który składa się także mimika, subtelne gesty… A później takie zdjęcie ląduje na portalu jako „dowód” romansu. Jest to niedorzeczne i słabe. Po prostu.

Co więcej, Buczkowska nie ukrywała, że plotki wywołały falę hejtu, z którą musiała się zmagać. 

– Proszę również o zaprzestanie wysyłania mi wiadomości za pomocą portali społecznościowych z groźbami i wyzwiskami – w internecie nikt nie jest anonimowy. Wszystkie hejtujące mnie wiadomości zostały zarchiwizowane i w razie konieczności będą stanowić dowód w sprawie.

Agata Buczkowska jest już siódmą wokalistką Ich Troje. Widzowie mogą pamiętać jej występy w „The Voice of Poland”, gdzie trafiła do grupy Tomsona i Barona. 

ZagłosujLubisz Michała Wiśniewskiego?

RadioZET.pl/gala.pl/MF


Czytaj więcej…

Wokalistka Ich Troje oficjalnie o romansie z Wiśniewskim

Wszystkie hejtujące mnie wiadomości zostały zarchiwizowane i w razie konieczności będą stanowić dowód w sprawie. Agata Buczkowska jest już siódmą wokalistką Ich Troje. Widzowie mogą pamiętać jej występy w „The Voice of Poland”, gdzie trafiła do …

Źródło: Radio ZET

Zarzucali jej romans z Wiśniewskim. Postanowiła przerwać milczenie

Agata Buczkowska, wokalistka zespołu „Ich Troje”, zabrała głos ws. pojawiających się plotek na jej temat. Sugerowano bowiem, iż piosenkarka ma romans z Michałem Wiśniewskim i to właśnie on jest przyczyną rozpadu związku gwiazdora z Dominiką Tajner …

Źródło: wMeritum.pl

Fani Wiśniewskiego grożą wokalistce Ich Troje. Wydała oświadczenie

Agata Buczkowska (21 l.) jest wokalistką Ich Troje od 2017 roku. Swoją karierę zaczęła w "The Voice of Poland". Przez rozwód Michała Wiśniewskiego (47 l.) z Dominiką Tajner (40 l.) ma poważne kłopoty. Fani ekscentrycznego wokalisty zaczęli przypisać jej …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Wokalistka Ich Troje wydała oświadczenie w sprawie plotek o …

Dziewczyna jednoznacznie skomentowała najnowsze doniesienia. Aktualna wokalistka zespołu Ich Troje nie wytrzymała i postanowiła odnieść się do plotek dotyczących jej rzekomego romansu z Michałem Wiśniewskim. Agata Buczkowska opublikowała na …

Źródło: Radio ChilliZet

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *