Zapowiedź Borderlands 3 niemal pewna – ujawniono teaser

Zapowiedź Borderlands 3 niemal pewna - ujawniono teaser

Zgodnie z obietnicami, na PAX East studio Gearbox Software zapowiedziało Borderlands 3 – kolejną odsłonę okraszonych kolorową grafiką strzelanek z elementami RPG. Data premiery nie jest znana.

Nie ujawniono zbyt wielu szczegółów, ograniczając się do zaprezentowania zwiastuna z fragmentami rozgrywki. Z nagrania wynika, że podstawy zabawy nie ulegną zmianie – w pojedynkę lub z innymi użytkownikami zmierzymy się z szeregiem przeciwników.

Film przedstawia między innymi cztery postacie, którymi gracze najprawdopodobniej pokierują podczas zmagań. Każda reprezentuje jedną z głównych klas, dysponując unikalnymi zdolnościami i umiejętnościami.

Materiał obiecuje, że w trakcie rozgrywki zwiedzimy „kilka światów”, co może oznaczać, że tym razem trafimy nie tylko na znaną z poprzednich części Pandorę, ale i inne planety. Nie zabraknie też „miliardów broni”, wśród których znajdzie się chodzący karabinek.

Platformy docelowe nie są znane, ale można podejrzewać, że gra trafi na PC, PS4 i Xbox One. Deweloperzy obiecują, że więcej szczegółów – w tym zapewne dotyczących fabuły – ujawnią w najbliższą środę, 3 kwietnia.

To nie wszystko, ponieważ potwierdzono nieoficjalne doniesienia – pierwsza odsłona Borderlands doczeka się odświeżonej wersji. W nowym wydaniu gra otrzyma udoskonaloną grafikę, z opcją zabawy w 4K.

Twórcy wprowadzą zmiany nie tylko do oprawy wizualnej, ale i rozgrywki. W planach mini-mapa, kooperacja dla czterech osób (w oryginale dostępny był wariant dla dwóch graczy) z funkcją rozgrywki na podzielonym ekranie. Do tego skórki dla postaci i nowa porcja broni.

Odświeżone Borderlands zadebiutuje 3 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One. W skład zestawu wejdzie bazowa gra i wszystkie DLC.


Czytaj więcej…

Borderlands 3 zaprezentowane – chaos faktycznie nadchodzi!

Jeszcze przed startem o godzinie 15:30 czasu polskiego, na stronie Twitcha, gdzie streamowane było całe wydarzenie, na czacie padło jedno zabawne stwierdzenie: "Boże, daj żeby to było prawdziwe Borderlands 3, a nie jakieś battle royale z bohaterami …

Źródło: PurePC.pl (komunikaty prasowe)

Borderlands 3 oficjalnie zapowiedziany

Wielka rozwałka powraca. Podczas dzisiejszego panelu na imprezie PAX East studio Gearbox Software oficjalnie zapowiedziało grę Borderlands 3. Zobaczyliśmy pierwszy zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki, a także dowiedzieliśmy się kilku …

Źródło: PCLab.pl

"Borderlands 3": problemy techniczne nie przeszkodziły. Wreszcie jest zapowiedź i trailer

Plotki się potwierdziły. Podczas PAX East Gearbox zapowiedziało nową część serii "Borderlands" – "Borderlands 3". Choć nie obyło się bez przeszkód. Głosuj. Głosuj. Podziel się. Opinie. Nadchodzi "Borderlands 3" (flickr.com, Fot: Jorge Figueroa,CC BY 2.0).

Źródło: Wirtualna Polska

Borderlands 3 i Borderlands GOTY oficjalnie zapowiedziane

Jeżeli nie mieliście jeszcze szansy pograć w pierwszą część Borderlands, to teraz nadarzy się ku temu okazja. Gearbox zapowiedział remaster kultowej gry, który trafi na półki sklepowe 3 kwietnia bieżącego roku. Produkcja będzie dostępna w formie cyfrowej …

Źródło: gry-online.pl

Borderlands 3 zapowiedziane – zwiastun prezentuje rozgrywkę

Zgodnie z obietnicami, na PAX East studio Gearbox Software zapowiedziało Borderlands 3 – kolejną odsłonę okraszonych kolorową grafiką strzelanek z elementami RPG. Data premiery nie jest znana. Nie ujawniono zbyt wielu szczegółów, ograniczając się …

Źródło: eurogamer.pl

Borderlands 3 oficjalnie zapowiedziane! Gra wygląda jak podrasowana „dwójka”

Po prezentacji, która przejdzie do historii gier wideo, Randy Pitchford i studio Gearbox oficjalnie zapowiedziało Borderlands 3. Na początek otrzymaliśmy trailer zwiastujący tytuł, na który z jednej strony wszyscy czekaliśmy, ale z drugiej zapewne niektóre …

Źródło: Komputer Świat

Zapowiedź Borderlands 3 niemal pewna – ujawniono teaser

​Dzisiaj w Bostonie startuje impreza PAX East, gdzie – na co wskazują wszystkie znaki na niebie i w internecie – doczekamy się zapowiedzi kooperacyjnej strzelanki Borderlands 3. Po niedawnych obrazkach na Twitterze teraz pora na teaser, który nie …

Źródło: Interia

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *