Zamiast przeprosin kolejne oszczerstwa! Szef izraelskiego MSZ …

Zamiast przeprosin kolejne oszczerstwa! Szef izraelskiego MSZ ...

Israel Katz – izraelski minister skandalista

Israel Katz, p.o. ministra spraw zagranicznych Izraela, który sięgnął po oskarżenie, że „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”, nie pierwszy raz wywołuje oburzenie swoimi wypowiedziami. Jest on znany z ostrych, nacjonalistycznych poglądów.

Źródło: Rzeczpospolita

Israel Katz: „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matek …

W taki sposób skomentował on wypowiedź nowo mianowanego szefa izraelskiego MSZ Israela Katza, który w wywiadzie dla stacji Channel 13 TV stwierdził, że „Polacy kolaborowali z nazistami", a także „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matek".

Źródło: Sputnik Polska

Israel Katz: Wielu Polaków brało udział w zagładzie Żydów podczas …

Pełniący obowiązki szefa izraelskiego MSZ Israel Katz powiedział w poniedziałek, że wielu Polaków współpracowało z nazistami i brało udział w zagładzie Żydów w czasie Holokaustu. Opowiedział się jednocześnie za utrzymywaniem relacji z Polską.

Źródło: GazetaPrawna.pl

"Antysemityzm był wrodzony u Polaków". Kolejne skandaliczne …

W wywiadzie udzielonym izraelskiemu radiu wojskowemu Israel Katz, pełniący od niedawna obowiązki szefa dyplomacji tego kraju, opowiedział się za utrzymaniem relacji z Polską i jednocześnie po raz kolejny postanowił obrazić nasz naród. – Prawdy …

Źródło: Do Rzeczy

Zamiast przeprosin kolejne oszczerstwa! Szef izraelskiego MSZ …

Prawdy historycznej nie da się zmienić. Polska była wielkim cmentarzem narodu żydowskiego, jest tylko jedna prawda historyczna. Antysemityzm tkwił w Polakach przed, podczas i po Holocauście – powiedział w rozmowie z radiem Reshet Bet Israel Katz.

Źródło: Telewizja Republika

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *