Żałoba w rodzinie Kulczyków

Żałoba w rodzinie Kulczyków

Nie żyje Irena Kulczyk, matka Jana Kulczyka

W poniedziałek, 11 marca w „Gazecie Wyborczej” pojawiły się trzy nekrologi informujące o śmieci Ireny Kulczyk. Pracownicy i zarząd Grupy Kulczyk Investments, Autostrada Eksploatacja SA oraz Grupy Polenergia złożyli kondolencje rodzinie Kulczyków.

Źródło: Radio ZET

Poznań: Zmarła Irena Kulczyk, matka Jana Kulczyka

Pracownicy i zarząd Grupy Kulczyk Investments, Autostrada Eksploatacja SA i Grupy Polenergia złożyli kondolencje rodzinie Kulczyków. Do publicznej wiadomości nie podano daty i przyczyny śmierci matki Jana Kulczyka. Czytaj też: Agencje towarzyskie w …

Źródło: Głos Wielkopolski

Zmarła Irena Kulczyk, matka Jana Kulczyka

Rodzina nie wypowiada się na temat tragedii. Również za życia matka słynnego biznesmena ceniła prywatność. Była żoną zmarłego w 2013 roku polskiego przedsiębiorcy i filantropa Henryka Kulczyka. Miała z nim dwójkę dzieci: Jana, oraz jego siostrę Ilonę.

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Żałoba w rodzinie Kulczyków

Nekrologi z kondolencjami ukazały się w poniedziałkowym wydaniu "Gazety Wyborczej". Do publicznej wiadomości nie została podana ani dokładna data śmierci Ireny Kulczyk ani szczegóły dotyczące pogrzebu. Irena Kulczyk była żoną Henryka Kulczyka.

Źródło: Do Rzeczy

Żałoba u Kulczyków. Zmarła pani Irena

Ponad trzy lata lat temu Dominika i Sebastian Kulczyk stracili ojca, a teraz ponownie przeżywają żałobę w rodzinie. Zmarła nestorka rodu – Irena Kulczyk – matka Jana Kulczyka. Nekrologi z kondolencjami ukazały się w poniedziałkowym wydaniu "Gazety …

Źródło: fakt.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *