Zakopianka. Wypadek w Rdzawce. Nie żyje jedna osoba …

Zakopianka. Wypadek w Rdzawce. Nie żyje jedna osoba ...

Do wypadku doszło po godzinie 11 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Rdzawka na trasie z Krakowa do Zakopanego. Na miejscu pomocy udziela pięć zespołów pogotowia ratunkowego. Do wypadku wezwany został także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz wojskowy śmigłowiec SAR.

Z pierwszych informacji wynika, że w wypadku poszkodowanych zostało około 30 osób. Większość z nich miała doznać niegroźnych obrażeń. Na stronie Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego podano, że jedna z ciężko rannych osób, jest obecnie transportowana śmigłowcem LPR do szpitala. Druga osoba, która była zaklinowana w jednym z pojazdów, zmarła mimo podjętej reanimacji.

Na razie nie wiadomo co było przyczyną wypadku. Zakopianka w okolicach Rdzawki jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje kierowców na objazdy. 


Czytaj więcej…

Małopolska: wypadek na zakopiance. Część drogi zablokowana

Zakopianka jest zablokowana w obu kierunkach, a ruch kierowany jest na objazdy. Na miejscu wypadku jest 8 zastępów straży pożarnej i kilka karetek. Na miejsce zmierzają też śmigłowce LPR. Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia?

Źródło: Onet.pl

Wypadek na Zakopiance. Nie żyje jedna osoba, a 9 jest rannych

Na Zakopiance w miejscowości Rdzawka w pow. nowotarskim w poniedziałek przed południem doszło do zderzenia czterech pojazdów, w tym autobusu. Nie żyje kierowca samochodu dostawczego, a 9 osób jest rannych – poinformowała Generalna …

Źródło: Radio ZET

Wypadek na Zakopiance. Droga zablokowana

Jedna osoba nie żyje, a dziewięć rannych osób w poniedziałkowym wypadku na zakopiance w miejscowości Rdzawka trafiło do szpitali. Droga jest nadal zablokowana w obu kierunkach – poinformował rzecznik małopolskiej straży pożarnej Sebastian …

Źródło: m.niezalezna.pl

Wypadek na zakopiance. Zderzenie autobusu i trzech samochodów …

11 doszło do poważnego wypadku na zakopiance. – Kierujący samochodem osobowym, oplem vectrą, który zmierzał w stronę Krakowa, podczas wyprzedzania zderzył się bocznie z jadącą z naprzeciwa mazdą, a potem czołowo z dostawczym fiatem ducato.

Źródło: Krakow.Wyborcza.pl

Wypadek na zakopiance. W rejonie Rdzawki autobus zderzył się z …

W poniedziałek doszło do groźnego wypadku na popularnej zakopiance: zderzyły się autobus, dostawczy bus przewożący papierosy i dwa samochody osobowe. Nie żyje kierowca busa. Jak informuje rzeczniczka policji, co najmniej 9 osób zostało rannych.

Źródło: Gazeta Krakowska

Zakopianka. Wypadek w Rdzawce. Nie żyje jedna osoba …

Do wypadku doszło po godzinie 11 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Rdzawka na trasie z Krakowa do Zakopanego. Na miejscu pomocy udziela pięć zespołów pogotowia ratunkowego. Do wypadku wezwany został także śmigłowiec Lotniczego …

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *