Zakochani po uszy odcinek 37 – opis, streszczenie: Piotr bije się o …

Zakochani po uszy odcinek 37 - opis, streszczenie: Piotr bije się o ...

Przed nami 38. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Sylwia chciała być sprytna, ale nie wyszło… Teraz za wszelką cenę chce odzyskać nagrania z monitoringu! Zaciągnie recepcjonistę do łóżka, aby oddał jej filmy? Sprawdźcie, co wydarzy się w 38. odcinku serialu "Zakochani po uszy"!

„Zakochani po uszy” odcinek 38. we wtorek, 19.03.2019 o godz. 19:30 w TVN7! – sprawdź program tv

W 38. odcinku serialu „Zakochani po uszy” Sylwia (Kamila Kamińska) próbuje przekupić recepcjonistę hotelu, by oddał jej nagranie z nocy, gdy odbywała się impreza kliniki stomatologicznej. Okazuje się, że zależy mu na czymś innym niż pieniądze. Sylwia będzie musiała pójść z mężczyzną do łóżka, aby odzyskać filmy?

Piotr dowiaduje się, że Asia spała z Kubą! Wróci do Sylwii?Zobacz więcej

Asia (Katarzyna Grabowska) odkrywa, że dziewczyna Wojtka spotyka się również z Adrianem. Wiki (Zuzanna Lit) nie wierzy w to, że Asia zdradziła Piotra z Kubą. Postanawia się dowiedzieć, co się w rzeczywistości wydarzyło. Paweł mówi wspólnikom, że chce wykupić ich udziały i zostać jedynym właścicielem kliniki.

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!


Czytaj więcej…

Zakochani po uszy odcinek 37 – opis, streszczenie: Piotr bije się o …

"Zakochani po uszy" odcinek 37 nowego serialu w TVN w poniedziałek, 18.03.2019, o godz. 19.30 w TVN7. "Zakochani po uszy" odcinek 37 streszczenie – Gdy Piotr dowiaduje się, że Asia zdradziła go z Kubą, w klinice dochodzi do bójki, w której oprócz …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

"Zakochani po uszy" odcinek 38. Sylwia za wszelką cenę chce …

Przed nami 38. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Sylwia chciała być sprytna, ale nie wyszło… Teraz za wszelką cenę chce odzyskać nagrania z monitoringu! Zaciągnie recepcjonistę do łóżka, aby oddał jej filmy? Sprawdźcie, co wydarzy się w 38. odcinku …

Źródło: Telemagazyn.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *