Zakochani po uszy 78, 79, 80 – kiedy kolejne odcinki serialu TVN7?

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019: Elżbieta Rafalska z ...

Zakochani po uszy

Autor: Materiały Prasowe

Serial o perypetiach młodych ludzi, którzy dopiero wkraczają w dorosłe życie i muszą stawiać czoła codziennym problemom, okazał się strzałem w dziesiątkę. Widzowie błyskawicznie pokochali Zakochanych po uszy i wciągnęli się w historię bohaterów. Zwłaszcza trójkąta miłosnego między Piotrem, Sylwią i Asią. Kiedy serial powróci na antenę TVN7 z kolejnymi odcinkami?

Zakochani po uszy 78, 79, 80 – kiedy kolejne odcinki serialu TVN7? To pytanie z pewnością nurtuje wielu widzów, którzy nie mogą doczekać się kontynuacji serialowej historii. Do tej pory Zakochanych po uszy mogliśmy oglądać na TVN7 od poniedziałku do czwartku. Niestety, teraz czeka nas odrobina przerwy od naszych ulubionych bohaterów.

Historia intrygantki Sylwii, jej chłopaka Piotra – z którym na przemian zrywa i się godzi – oraz ich dawnej znajomej Asi, wzbudziła ogromne zainteresowanie widzów. Serial przez kilka pierwszych tygodni emitowany był w TVN, jednak później docelowo już został przeniesiony do TVN7, gdzie jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30. Jednak po odcinku 77 musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ Zakochani po uszy nie będą emitowani w wakacje.

Od czerwca w TVN7 w niedziele będą emitowane już tylko powtórki odcinków, które mogliśmy oglądać w maju. Serial powróci od odcinka 78 już jesienią! Nie martwcie się – Zakochani po uszy tak prędko się nie skończą. Pierwszy sezon ma bowiem składać się aż ze 120 odcinków.


Czytaj więcej…

Zakochani po uszy 78, 79, 80 – kiedy kolejne odcinki serialu TVN7?

Serial o perypetiach młodych ludzi, którzy dopiero wkraczają w dorosłe życie i muszą stawiać czoła codziennym problemom, okazał się strzałem w dziesiątkę. Widzowie błyskawicznie pokochali Zakochanych po uszy i wciągnęli się w historię bohaterów.

Źródło: Radio Eska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *