Zakochani Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz splatają dłonie pod …

Zakochani Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz splatają dłonie pod ...

Katarzyna Bonda to autorka bardzo popularnych powieści kryminalnych i laureatka licznych nagród. Zadebiutowała w 2007 roku powieścią „Sprawa Niny Frank”, która została nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru.

42-letnia pisarka ma córkę Ninę ze związku z fotografem Piotrem Sadurskim. W ostatnim czasie fani snuli domysły na temat jej zażyłości z kolegą po fachu, Remigiuszem Mrozem, po tym, jak w sieci zaczęły się pojawiać ich wspólne zdjęcia. Młodszy o 10 lat od Bondy pisarz postanowił potwierdzić spekulacje i na Facebooku ogłosił, że to, czego domyślali się internauci, jest prawdą.

ZOBACZ: Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą! „Wiedzieliście jeszcze przed nami i dostrzegaliście więcej niż my” (FOTO)

W sobotę zakochani postanowili opowiedzieć o swojej miłości na kanapie „Dzień Dobry TVN”. Remigiusz żartował, że ich związek to nie przypadek.

Oczywiście, że jesteśmy dla siebie konkurencją. Dlatego znaleźliśmy sposób, żeby ją wykosić. Postanowiliśmy się związać ze sobą, dlatego nie mamy teraz czasu na pisanie – mówił.

Po nagraniu para wyszła ze studia trzymając się za rękę i rzucając sobie pełne czułości spojrzenia. Wyglądają na zakochanych?


Czytaj więcej…

Związek Remigiusza Mroza i Katarzyny Bondy. Miłość czy marketing?

Kilka dni temu Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda wyznali, że są parą. Zakochani gościli ostatnio w Dzień Dobry TVN, gdzie zdradzili kulisy swojego związku. Głosuj. Głosuj. Podziel się. 14. Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda pierwszy raz razem pojawili się …

Źródło: Wirtualna Polska

Zakochani Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz splatają dłonie pod …

Katarzyna Bonda to autorka bardzo popularnych powieści kryminalnych i laureatka licznych nagród. Zadebiutowała w 2007 roku powieścią "Sprawa Niny Frank", która została nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru. 42-letnia pisarka ma córkę Ninę ze …

Źródło: Pudelek

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *