Za nami finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto wygrał program? To …

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Początek ich związku nie ...

Finałowy odcinek jedenastej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Choć skład jurorski był tym razem nieco okrojony – Paweł Królikowski był nieobecny z powodu choroby – emocji nie brakowało. Na początku finaliści wcielili się w członków zespołu „Black Eyed Peas” w hicie „I Got A Feeling”. Potem rozpoczęła się już właściwa rywalizacja.

„Bardzo się tego bałam, czy ja sobie poradzę z tym programem, czy potrafię być elastyczna” – opowiadała Katarzyna Dąbrowska o swoich wrażeniach sprzed startu programu. W finale wcieliła się w Ryszarda Riedla z zespołu Dżem w utworze „List do M” i zebrała raczej pozytywne opinie, więc wcześniejszy strach okazał się nie być konieczny.

Z kolei udział w programie był marzeniem Kazimierza Mazura. „Wiem, że nie powinienem się do tego przyznawać, ale ja sam zgłosiłem się do tego programu i chciałem w nim być” – wyznał otwarcie aktor. „Czy drugi raz bym się zgłosił na własne życzenie? No ja myślę, że będę w następnej edycji” – żartował. W finałowym wykonaniu wybrał postać Marylin Monroe i piosenkę „Bye Bye Baby”. „To jest niemożliwe, co ty tutaj wykonujesz” – mówiła Małgorzata Walewska, zachwalając aktora „Na Wspólnej”. „Naprawdę jestem twoim  fanem” – dodała.

Ela Romanowska w finale stała się Janet Jackson i wykonała hit „Together Again”. Wcześniej jej koleżanka z branży, Katarzyna Zielińska, zapewniała, że „Ela jest idealną osobą do tego programu”. „Ela, jakbym była facetem, to bym leżała po prostu plackiem przed tobą i błagała cię o rękę. Myślę, że nie przebijemy się przez tłum twoich fanów, których zyskasz jeszcze więcej po tym ,co tu wyrabiasz w tym programie” – komplementowała uczestniczkę Kasia Skrzynecka.

Antek Smykiewicz w finałowym odcinku wcielił się w Serja Tankiana z zespołu System of a Down i zaśpiewał „Toxicity” „Rozmawiałem z nim przez telefon, kiedy zaczynał program i mówił mi, że nie wie, czy sobie z tym poradzi” – zdradził Adam Zdrójkowski. „Każdy jego występ uważam był perełką głosową” – powiedziała natomiast Anna Guzik. „Jesteś tak niesamowitym wielkim talentem, a oprócz tego dobrym człowiekiem. Uwielbiam cię” – podsumowała finałowe wykonanie i udział wokalisty w programie Małgorzata Walewska.

W końcu przyszedł czas na występy artystów, którzy nie weszli do finałowej stawki. Marta Wiejak i Iga Krefft przeistoczyły się w Madonnę i Britney Spears w utworze „Me Against The Music”. Za swoje dokonania Iga z rąk Kacpra odebrała zegar odmierzający czas wstecz, żartobliwie nawiązujący do utworu „Forever Young”, którym Iga wygrała jeden z odcinków. Marcie Wiejak nagrodę – atrybuty Freda Astaire’a – w imieniu nieobecnego Pawła Królikowskiego wręczyła Małgorzata Walewska. Staszek Karpiel-Bułecka i Kamil Pawelski wybrali utwór „Sorry For Party Rocking” w wykonaniu LMFAO. Kamil Pawelski dostał od Małgorzaty Walewskiej koszulkę ze swoimi wcieleniami, a Staszek wspólne zdjęcie Staszka w roli Stanisławy Celińskiej i prawdziwej Stanisławy Celińskiej, która również pojawiła się w programie.

Przed finałowym odcinkiem punktacja prezentowała się następująco: liderką tabeli była Elżbieta Romanowska z 315 punktami i wygraną w dwóch odcinkach, na drugim miejscu – Katarzyna Dąbrowska z 286 punktami i dwoma wygranymi, Antek Smykiewicz – 284 punkty i jedna wygrana, Kazik Mazur – 280 punktów i triumf w jednym odcinku. Jednak w finale wszystkie poprzednie wyniki poszły w zapomnienie i nie miały znaczenia.

Laureatem Żelaznej Twarzy i IV miejsca został Antek Smykiewicz, III – Ela Romanowska a II – Katarzyna Dąbrowska. Program wygrał Kazik Mazur, który chyba sam był zaskoczony takim obrotem sytuacji. „No to jest chyba jakiś żart” – mówił wzruszony aktor. „Pamiętam jak oglądałem ze swoją żoną ten program, był wielkim moim marzeniem. I potem, jak przychodziłem, tutaj to moim celem było nie zajmować cały czas ostatniego miejsca” – opowiadał. „Chciałbym podziękować Telewizji Polsat i firmie EndemolShine za to, że pozwolili mi spełnić moje marzenie” – dodał. Nagrodę, czek na 100 tysięcy złotych, Kazik przekazał Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym z Opola.


Czytaj więcej…

Kazik Mazur wygrywa Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Co działo się w …

Jedenasta edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo przeszła do historii! Przez kilkanaście tygodni, mieliśmy szansę podziwiać występy takich artystów, jak: Ela Romanowska, Katarzyna Dąbrowska, Antek Smykiewicz, Kazik Mazur, Marta Wiejak, Staszek …

Źródło: Radio Eska

Za nami finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto wygrał program? To …

Za nami finałowy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! W ostatnim odcinku show zmierzyli się ze sobą: Katarzyna Dąbrowska, Ela Romanowska, Kazik Mazur i Antek Smykiewicz. Kto okazał się najlepszy i zgarnął czek na 100 tysięcy złotych do przekazania …

Źródło: Party.pl

"Twoja twarz brzmi znajomo". Niewielu spodziewało się, że on …

Program wygrał Kazik Mazur, który chyba sam był zaskoczony takim obrotem sytuacji. „No to jest chyba jakiś żart” – mówił wzruszony aktor. „Pamiętam jak oglądałem ze swoją żoną ten program, był wielkim moim marzeniem. I potem, jak przychodziłem, tutaj …

Źródło: RMF FM

Twoja Twarz Brzmi Znajomo – Finał: WYNIKI. Kto wygrał 11. edycję …

Umiesz połączyć niesamowitą precyzję z bardzo bogatymi i prawdziwymi emocjami. I dla mnie to wszystko tworzy wybitną osobowość artystyczną. Bardzo ci dziękuję za wszystkie twoje występy. Z kolei udział w programie był marzeniem Kazika Mazura.

Źródło: Gala.pl

Znamy zwycięzcę “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Tak …

O główną nagrodę, czyli Złotą Twarz oraz 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny, walczyła czwórka finalistów: Kasia Dąbrowska, Antek Smykiewicz, Ela Romanowska oraz Kazik Mazur. W jury zasiedli Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski oraz …

Źródło: Jastrząb Post

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: Gorący FINAŁ! Kto wygrał?

Z kolei udział w programie był marzeniem Kazika Mazura: – Wiem, że nie powinienem się do tego przyznawać, ale ja sam zgłosiłem się do tego programu i chciałem w nim być – opowiada aktor. – Czy drugi raz bym się zgłosił na własne życzenie?

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *