YouTube Premium i YouTube Music oficjalnie w Polsce! Wszystko …

YouTube Premium i YouTube Music oficjalnie w Polsce! Wszystko ...

Asystent Google jest kluczowy z punktu widzenia przyszłości giganta – korporacja jest zdania, że to naturalny interfejs użytkownika i możliwość wydawania domowym sprzętom komend za pomocą głosu będą podstawowym sposobem na pracę z elektroniką, komputerami i smartfonami w przyszłości.

Sztuczna inteligencja Google coraz bardziej zadomawia się w Polsce – pokazuje to zwłaszcza zasób wiedzy, jaki ma na temat najsłynniejszego Polaka na świecie, czyli Geralta z Rivii. Jeśli zada mu się odpowiednie pytanie, można nawet usłyszeć, jak deklamuje słynną fraszkę o Lambercie.

Wiedźmin

WiedźminPrzeczytaj także

Wiedźmin trafił do Asystenta Google. Znamy sekretną komendę, po której deklamuje fraszkę o Lambercie

YouTube w Polsce oferował do tej pory – oprócz swojej podstawowej wersji – tylko YouTube Kids, czyli skrojoną na potrzeby dostarczania wartościowej rozrywki szkrabom wersję serwisu ze specjalnie tworzonymi treściami. W projekt zaangażowani są także polski youtuberzy.

Nowa premiera przynosi w końcu coś dla dorosłych – dzięki YouTube Music można słuchać do woli strumieniowanej muzyki, YouTube Premium zaś umożliwia wygodniejsze korzystanie z serwisu (subskrybenci nie są niepokojeni reklamami) oraz daje dostęp do produkcji oryginalnych, tworzonych przez najpopularniejszych youtuberów.

Zobacz także: >> YouTube Kids, aplikacja dająca święty spokój rodzicom, debiutuje w Polsce <<

YouTube Music to bezpośredni konkurent Spotify – podobnie jak w przypadku znanej i cenionej usługi strumieniowania muzyki, tak i w przypadku nowego gracza można korzystać z dostępu do muzyki na dwa sposoby.

Pierwszy z nich nie wymaga płacenia nawet złotówki – trzeba jednak pogodzić się z faktem, że pomiędzy poszczególnymi utworami pojawiać się będą reklamy.

Usługa YouTube Music Premium to koszt 19,99 zł miesięcznie – w płatnej wersji można słuchać muzyki w tle (z wygaszonym ekranem smartfona lub podczas korzystania z innej aplikacji), pobierać utwory do słuchania offline oraz cieszyć się muzyką bez wtrącania reklam.

Dostępny jest również plan rodzinny za 29,99 zł miesięcznie. Przez pierwsze dwa tygodnie od premiery użytkownicy mają możliwość testowania usługi w wersji Premium przez trzy miesiące za darmo.

YouTube Music to zupełnie nowa muzyczna usługa streamingowa, dzięki której można korzystać z zasobów YouTube bez ograniczeń, i to nie tylko z materiałów wideo. Teraz w jednym miejscu będzie można znaleźć również oficjalne albumy, single, covery czy nagrania z koncertów, a doświadczenia muzyczne związane z YouTube staną się jeszcze pełniejsze i spersonalizowane lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

YouTube Music ma mieć dla użytkowników propozycje muzyczne na każdą okazję:

Ekran główny będzie dynamicznie dostosowywał wyświetlane wyniki do potrzeb posiadacza konta w oparciu o wcześniejsze odtworzenia, aktualną lokalizację lub aktywność. Ćwiczenia na siłowni? A może chęć oderwania się od rzeczywistości w drodze do pracy? Odpowiednia muzyka czeka na YouTube Music.

Google chwali się ponadto, że YouTube Music pozwala na dotarcie do utworu, którego chce się posłuchać, nawet jeśli nie zna się jego tytułu lub wykonawcy – wystarczy wpisać do wyszukiwarki fragment tekstu.

youtube_music_02

YouTube Premium to płatny dostęp do zasobów serwisu VoD, gwarantujący wolność od reklam i dający dostęp do treści oryginalnych.

Abonament YouTube Premium wyceniono na 23,99 zł miesięcznie. Istnieje też możliwość wykupienia opcji dla całej rodziny – wtedy cena wzrasta do 35,99 zł miesięcznie.

Co otrzymuje się w zamian?

Od dziś można również uaktualnić swoją aplikację YouTube do wersji Premium i korzystać ze wszystkich udogodnień jakie zapewnia ta opcja, w tym uzyskać dostęp do oferty filmów i programów z serii YouTube Originals. Znajdują się tam m.in. seriale takie jak Cobra Kai, Origin, Wayne czy Weird City.

Podobnie jak w przypadku YouTube Music, z YouTube Premium można korzystać przez 3 miesiące za darmo, jeśli zdecyduje się na subskrypcje w ciągu dwóch tygodni od premiery. W praktyce czas na podjęcie decyzji upływa pod koniec maja 2019.


Która wersja YouTube Music jest dla Was?


Czytaj więcej…

YouTube Music już w Polsce. Google rzuca wyzwanie Spotify …

YouTube Music, to serwis muzyczny od Google'a, który działa na podobnej zasadzie, co Spotify, Deezer czy też Tidal. Użytkownicy otrzymują dostęp do bogatego katalogu muzyki, w którym znajdą zarówno teledyski, jak również oficjalne albumy single, …

Źródło: Gazeta.pl

Nowe usługi streamingowe YouTube'a ruszyły w Polsce

YouTube uruchomił w Polsce usługę streamingową z muzyką YouTube Music, która konkurować będzie z takimi platformami jak Spotify, Apple Music czy Tidal. W naszym kraju ruszyła też płatna oferta wideo na żądanie z filmami i serialami pod nazwą …

Źródło: BusinessInsider

YouTube Premium i YouTube Music oficjalnie w Polsce! Wszystko …

Na premierę tej usługi w Polsce musieliśmy czekać aż cztery lata, ale w końcu jest! YouTube Premium oraz YouTube Music oficjalnie trafiają do naszego kraju. Oto wszystko, co musicie o nich wiedzieć. „Płatny” YouTube zadebiutował w Stanach …

Źródło: Spider’s Web

YouTube Music i YouTube Premium wreszcie w Polsce! Oto …

Wreszcie się doczekaliśmy! Właśnie zadebiutowały nowe usługi – YouTube Music i YouTube Premium. W Polsce, po opłaceniu miesięcznego abonamentu, można już oglądać YouTube'a bez reklam i zapisywać filmy offline, aby móc je obejrzeć później bez …

Źródło: Tabletowo.pl (komunikaty prasowe) (Blog)

Nie tylko fani YouTube'a będą wniebowzięci – YouTube Music i …

Nasza cierpliwość została nagrodzona. Jednego dnia do Polski wkraczają YouTube Premium i YouTube Music – dwie nowe oferty od serwisu znanego chyba każdemu na całym świecie. YouTube bez reklam, z trybem offline oraz zupełnie nową propozycją …

Źródło: Antyweb

YouTube Premium i YouTube Music wreszcie w Polsce. Jakie ceny i …

Nowa premiera przynosi w końcu coś dla dorosłych – dzięki YouTube Music można słuchać do woli strumieniowanej muzyki, YouTube Premium zaś umożliwia wygodniejsze korzystanie z serwisu (subskrybenci nie są niepokojeni reklamami) oraz daje …

Źródło: Antyradio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *