YNW Melly oskarżony o podwójne morderstwo. Raperowi grozi kara śmierci

YNW Melly oskarżony o podwójne morderstwo. Raperowi grozi kara śmierci
Łukasz Dynowski23.04.19 (12:13)

Młody amerykański raper YNW Melly może zostać skazany na karę śmierci. Prokuratura na Florydzie nie pozostawiła wątpliwości, jakiej kary będzie żądać.

Lee County Sheriff's Department

19-latek jest oskarżony o zamordowanie dwóch osób. Prokuratura zapowiedziała, że będzie dążyć do tego, by udowodnić, że YNW Melly, którego prawdziwe imię i nazwisko to Jamell Demons, działał „w chłodny, wyrachowany i zaplanowany sposób”, a zbrodnia miała na celu uzyskanie korzyści finansowej – informuje CNN.

Wschodzącą gwiazdę muzyki hip-hopowej aresztowano w lutym. Zatrzymany został też inny raper – YNW Bortlen, którego prawdziwe personalia to Cortlen Henry. Według policji w październiku ubiegłego roku YNW Melly zabił dwóch mężczyzn w Vero Beach, a potem wraz z Henrym próbował upozorować wszystko w taki sposób, by wyglądało na to, że ofiary zabił ktoś inny.

REKLAMA

Henry sam zawiózł ciężko rannych do szpitala. Następnie złożył zeznania na komisariacie, ale nie zgadzały się one z wynikami policyjnego śledztwa. W toku dochodzenia ustalono, że to YNW Melly pociągnął za spust i zabił obu mężczyzn. Po ich śmierci raper wyraził ubolewanie na Instagramie.

Zobacz też: Polak seryjnym mordercą. Naukowcy o Kubie Rozpruwaczu

Odebrali mi moich braci przez zazdrość – pisał na portalu społecznościowym.

Na niespełna miesiąc przed aresztowaniem ukazał się album Melly’ego. Mixtape „We All Shine” zawiera między innymi utwór „Mixed Personalities”, w którym wystąpił Kanye West.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0

PODZIEL SIĘ

TWEETNIJ


Czytaj więcej…

YNW Melly oskarżony o podwójne morderstwo. Raperowi grozi kara śmierci

Prokuratura zapowiedziała, że będzie dążyć do tego, by udowodnić, że YNW Melly, którego prawdziwe imię i nazwisko to Jamell Demons, działał "w chłodny, wyrachowany i zaplanowany sposób", a zbrodnia miała na celu uzyskanie korzyści finansowej …

Źródło: o2

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *