Wystawa superbohaterów w SCC. Są tu Hulk, Iron Man, Kapitan …

Wystawa superbohaterów w SCC. Są tu Hulk, Iron Man, Kapitan ...

Wystawa superbohaterów w SCC

Wystawa superbohaterów będzie dostępna w Silesia City Center do 4 maja. W pasażu centrum handlowego znajdziemy trójwymiarowe postacie rzeczywistych rozmiarów, stworzone z włókna szklanego, masy plastycznej i metalu zaprezentowane w aranżacjach obrazujących kultowe uniwersum.

Jakich superbohaterów znajdziemy w SCC? To m.in. Spider – Man, Hulk, Iron Man, Kapitan Ameryka, Czarna Pantera, ale też bohaterowie uniwersum DC Comics – Batman i Wonder Woman.

Superbohaterowie w SCC. Są tu Spider – Man, Hulk, Iron Man, Kapitan Ameryka, Czarna Pantera, ale też bohaterowie uniwersum DC Comics – Batman i Wonder Woman.

Strefa Infinity i laboratorium Hulka

Oprócz wystawy superbohaterów w galerii powstały też interaktywne atrakcje. W multimedialnej strefie Infinity przy Alei Rudzkiej będzie można zagrać w popularne gry na Playstation. W strefie interakcji na Placu Śląskim zostanie stworzone Laboratorium Hulka, w którym najmłodsi wykonają specjalny test i przekonają się, czy są spokrewnieni z potężnym gigantem.

Wystawę superbohaterów można oglądać od 25 kwietnia do 4 maja na pasażach Silesia City Center. Gry w strefie Infinity dostępne są w termiach: 25, 28, 29, 30 kwietnia w godzinach 12:00-20:00 oraz 26, 27 kwietnia i 2, 4 maja w godzinach 11:00-19:00. Korzystanie z atrakcji jest bezpłatne. 

polecane:
Flesz: Koniec gorszego jedzenia – żywność w Polsce, jak na zachodzie.


Czytaj więcej…

Wystawa superbohaterów w SCC. Są tu Hulk, Iron Man, Kapitan …

Wystawa superbohaterów będzie dostępna w Silesia City Center do 4 maja. W pasażu centrum handlowego znajdziemy trójwymiarowe postacie rzeczywistych rozmiarów, stworzone z włókna szklanego, masy plastycznej i metalu zaprezentowane w …

Źródło: Katowice NaszeMiasto.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *