Wypadek podczas prac remontowych na Wawelu. Nie żyje robotnik …

Wypadek podczas prac remontowych na Wawelu. Nie żyje robotnik ...

45-letni robotnik zginął w sobotę przysypany ziemią podczas prac remontowych, prowadzonych przy murze oporowym okalającym Zamek Królewski na Wawelu w Krakowie – poinformowała Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji.


Silny wstrząs w kopalni Rydułtowy. Wycofano górników

Na głębokości ponad kilometra w kopalni Rydułtowy zatrzęsła się ziemia. Z zagrożonego rejonu wycofano 14 górników; na szczęście nikt nie ucierpiał.

zobacz więcej

Wypadek miał miejsce w sobotę rano. Do wykopu, w którym pracował mężczyzna, osunęła się ziemia.

– O godzinie 7.50 dostaliśmy zgłoszenie o osunięciu się zbocza. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów ustalono, że uwięziona jest jedna osoba. Natychmiast przystąpiono do jej uwalniania spod zawału – powiedział dla TVP Info kpt. Paweł Polak z Komendy Miejskiej PSP w Krakowie, który dowodził akcją ratowniczą.

– Przy użyciu naszych zestawów pneumatycznych w ciągu 4 minut udało nam się uwolnić tego człowieka i przekazać pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego. Reanimacja trwała blisko godzinę, niestety nie udało się przywrócić czynności życiowych – dodał.

Przyczyny tragedii nie są jeszcze znane. Okoliczności wypadku bada nadzór budowlany i Państwowa Inspekcja Pracy.


źródło:

Czytaj więcej…

Robotnik zginął podczas prac remontowych na Wawelu

45-letni robotnik zginął w sobotę przysypany ziemią podczas prac remontowych, prowadzonych przy murze oporowym okalającym Zamek Królewski na Wawelu w Krakowie – poinformowała Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Źródło: TVP Info

Wypadek w czasie prac remontowych przy Wawelu

Nieprzytomnego robotnika wydobyto; na miejscu przez godzinę reanimowało go pogotowie ratunkowe. Mimo pomocy mężczyzna zmarł. Na miejscu wypadku są policja i straż pożarna. O zdarzeniu została poinformowany nadzór budowlany i Państwowa …

Źródło: Onet.pl

Prace przy murze oporowym okalającym zamek na Wawelu. Zginął …

#Wypadek w czasie prac remontowych przy #Wawel.u. Doszło do osunięcia wykopu i zawalenia muru oporowego okalającego zamek. Z zawaliska wydobyty został nieprzytomny mężczyzna. Pomocy udziela mu straż pożarna oraz pogotowie. @RadioKrakow.

Źródło: m.niezalezna.pl

Wypadek podczas prac remontowych na Wawelu. Nie żyje robotnik …

Mężczyzna został przygnieciony zwałem. Kiedy robotnika udało się wydobyć spod ziemi, był nieprzytomny. Na miejscu przez godzinę reanimowało go pogotowie ratunkowe. Mimo pomocy mężczyzna zmarł. Na miejscu wypadku są policja i straż pożarna.

Źródło: tokfm.pl

Nie żyje mężczyzna przysypany na Wawelu

Do tragedii doszło w godzinach porannych, podczas prac remontowych przy ulicy Podzamcze, niedaleko Zamku Królewskiego na Wawelu. 45-latek pracował przy wzmocnieniu północnego zbocza wzgórza, gdy nagle runął mur, a na mężczyznę osunęła się …

Źródło: fakt.pl

Nie żyje robotnik przysypany ziemią podczas prac na Wawelu

Na mężczyznę pracującego przy budowie muru oporowego osunęło się kilkanaście metrów ziemi. Pod jej ciężarem zawaliła się także część muru i budowlane konstrukcje. Wezwani na miejsce strażacy musieli używać specjalnych narzędzi hydraulicznych, …

Źródło: rmf24.pl

Straz Pozarna – NaszeMiasto.pl

Elbląg. Ogień radośnie buchał w kominku. 2017-02-16 16:11:01. 55-letni mężczyzna trafił do szpitala, a jego awanturująca się, pijana towarzyszka spędziła noc …

Źródło: NaszeMiasto.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *