Wypadek na zakopiance. W rejonie Rdzawki autobus zderzył się z …

Wypadek na zakopiance. W rejonie Rdzawki autobus zderzył się z ...

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W akcji ratowniczej uczestniczą karetki pogotowia śmigłowiec LPR, wojskowy helikopter ratowniczy oraz strażacy, którzy rozstawili na miejscu namiot medyczny. Na miejscu jest też psycholog ze straży pożarnej, który udziela wsparcia poszkodowanym.

Zobacz także

W miejscowości Rdzawka zderzyły się cztery samochody, w tym dwa auta osobowe, jeden dostawczy i autobus, którym podróżowało około 40 osób. Autobus przewrócił się na bok, ale podróżujący nim sami opuścili pojazd – relacjonował rzecznik Małopolskiej straży pożarnej Sebastian Woźniak.

Zobacz także

Zakopianka jest zablokowana w obu kierunkach, a ruch samochodowy kierowany jest na objazdy w Chabówce i w Klikuszowej przez Rabę Wyżną.

RadioZET.pl/PAP


Czytaj więcej…

Małopolska: wypadek na zakopiance. Część drogi zablokowana

Zakopianka jest zablokowana w obu kierunkach, a ruch kierowany jest na objazdy. Na miejscu wypadku jest 8 zastępów straży pożarnej i kilka karetek. Na miejsce zmierzają też śmigłowce LPR. Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia?

Źródło: Onet.pl

Wypadek na Zakopiance. Droga zablokowana

Jedna osoba nie żyje, a dziewięć rannych osób w poniedziałkowym wypadku na zakopiance w miejscowości Rdzawka trafiło do szpitali. Droga jest nadal zablokowana w obu kierunkach – poinformował rzecznik małopolskiej straży pożarnej Sebastian …

Źródło: m.niezalezna.pl

Wypadek na zakopiance. Zderzenie autobusu z busem. Lądował …

Na miejscu są wszystkie służby ratunkowe. W drodze: śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i śmigłowiec wojskowy. Do poważnego wypadku drogowego doszło w Rdzawce (pow. nowotarski). Na DK 7 zderzyły się ze sobą autobus i bus.

Źródło: Krakow.Wyborcza.pl

Wypadek na zakopiance. W rejonie Rdzawki autobus zderzył się z …

W poniedziałek doszło do groźnego wypadku na popularnej zakopiance: zderzyły się autobus, dostawczy bus przewożący papierosy i dwa samochody osobowe. Nie żyje kierowca busa. Jak informuje rzeczniczka policji, co najmniej 9 osób zostało rannych.

Źródło: Gazeta Krakowska

Wypadek na Zakopiance. Nie żyje jedna osoba, a 9 jest rannych

Na Zakopiance w miejscowości Rdzawka w pow. nowotarskim w poniedziałek przed południem doszło do zderzenia czterech pojazdów, w tym autobusu. Nie żyje kierowca samochodu dostawczego, a 9 osób jest rannych – poinformowała Generalna …

Źródło: Radio ZET

Zakopianka. Wypadek w Rdzawce. Nie żyje jedna osoba …

Do wypadku doszło po godzinie 11 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Rdzawka na trasie z Krakowa do Zakopanego. Na miejscu pomocy udziela pięć zespołów pogotowia ratunkowego. Do wypadku wezwany został także śmigłowiec Lotniczego …

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *