Wypadek na rondzie Dmowskiego. Kierowca audi wjechał na …

Kurs bitcoina wystrzelił po miesiącach marazmu

Do zdarzenia doszło w środę kilka minut po godz. 9 na rondzie im. Romana Dmowskiego w Lublinie. Doszło tam do wypadku z udziałem audi i skody. Na miejscu interweniowały dwa zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca audi jechał al. Tysiąclecia w kierunku Świdnika. Jak ustalili policjanci wjechał na rondo Dmowskiego na czerwonym świetle doprowadzając do zderzenia z kierowcą skody, który poruszał się al. Unii Lubelskiej w kierunku ul. Lwowskiej.

W wyniku zderzenia pojazdów dwa pasy w kierunku Świdnika (przed budynkiem galerii Vivo! Lublin – dawniej Tarasy Zamkowe) są zablokowane. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Do szpitala zostały przetransportowane trzy osoby na badania, w tym dwoje dzieci w wieku 4 i 8 lat.


Czytaj więcej…

Wypadek na rondzie Dmowskiego. Kierowca audi wjechał na …

Dwa pasy w kierunku Świdnika są zablokowane po wypadku, który miał miejsce chwilę po godz. 9 na rondzie Dmowskiego w Lublinie. Wśród poszkodowanych jest dziecko. Do zdarzenia doszło w środę kilka minut po godz. 9 na rondzie im. Romana …

Źródło: Spotted Lublin

Wjechał audi na czerwonym. Groźny wypadek na rondzie przy …

Groźny wypadek na rondzie przy zamku (zdjęcia) 09:41 03-04-2019. facebook · twitter · skomentuj. Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną groźnego wypadku na rondzie Dmowskiego w Lublinie. Występują duże utrudnienia w ruchu.

Źródło: lublin112.pl (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *