Wypadek na rondzie Dmowskiego. Kierowca audi wjechał na …

Barcelona. Ernesto Valverde: Ten mecz potwierdza, jak trudno jest ...

Do wypadku doszło w środę około godziny 9:10 na rondzie przy zamku w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Tysiąclecia i Unii Lubelskiej zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i skoda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna jechał od strony ul. Lwowskiej i wykonywał manewr skrętu w lewo, w kierunku Świdnika. Zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej i doprowadził do zderzenia ze skodą, której kierowca wyjeżdżał z al. Unii Lubelskiej. Wytrącone z toru jazdy audi uderzyło jeszcze w słup oświetleniowy.

W wypadku poszkodowane zostało cztery osoby: trzy w tym małe dziecko podróżujące audi oraz jedna ze skody. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują duże utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Karol, Mariusz, Magdalena, Michał, Karol, Ania)


Czytaj więcej…

Wypadek na rondzie Dmowskiego. Kierowca audi wjechał na …

Dwa pasy w kierunku Świdnika są zablokowane po wypadku, który miał miejsce chwilę po godz. 9 na rondzie Dmowskiego w Lublinie. Wśród poszkodowanych jest dziecko. Do zdarzenia doszło w środę kilka minut po godz. 9 na rondzie im. Romana …

Źródło: Spotted Lublin

Wjechał audi na czerwonym. Groźny wypadek na rondzie przy …

Groźny wypadek na rondzie przy zamku (zdjęcia) 09:41 03-04-2019. facebook · twitter · skomentuj. Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną groźnego wypadku na rondzie Dmowskiego w Lublinie. Występują duże utrudnienia w ruchu.

Źródło: lublin112.pl (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *