Wypadek autobusu z dziećmi. Są ofiary

Wypadek autobusu z dziećmi. Są ofiary

Kabikiejmy. Tragiczny wypadek pod Olsztynem. Trzy osoby nie żyją

Kabikiejmy. Tragiczny wypadek pod Olsztynem. Trzy osoby nie żyją. dd. Gazeta Współczesna. 23 stycznia 2019 23.01.2019 Aktualizacja: 24 stycznia 2019 08:39 24.01.2019 08:39. Gazeta Współczesna. 0 …

Źródło: Gazeta Lubuska

Śmiertelny wypadek pod Olsztynem. Autobus wiozący dzieci zderzył …

Do wypadku doszło w lesie, na prostym odcinku szosy. Przyczyny wypadku nie są znane. Wiadomo, że autobus został uderzony od przodu. Wraki aut osobowych zostały przez służby zasłonięte. Według nieoficjalnych informacji jedno z aut mogło wyprzedzać …

Źródło: Radio ZET

Śmiertelny wypadek k. Olsztyna 23.01.2019. Autobus z dziećmi i 4 …

Śmiertelny wypadek pod Olsztynem. W środę 23.01.2019 r. na drodze krajowej nr 51 w miejscowości Kabikiejmy zderzyło się 5 pojazdów, w tym 3 samochody osobowe, bus i autobus przewożący dzieci. Trzy osoby nie żyją.

Źródło: Dziennik Bałtycki

Wypadek autobusu z dziećmi. Są ofiary

Horror na trasie Olsztyn-Dobre Miasto w woj. warmińsko-mazurskim. Na krajowej 51 … W wypadku zginęły trzy osoby, a jedenaście zostało rannych. Tragedia pod … W wypadku uczestniczył volkswagen passat, fiat seicento, bus iveco, opel oraz autobus.

Źródło: fakt.pl

Trzy osoby zginęły w wypadku pod Olsztynem. Samochody …

Punkt Informacji Drogowej przekazał wiadomość o wypadku, do którego doszło na DK 51, a w którym zginęły trzy osoby. Autobusem, który zderzył się z autami, jechały dzieci. Jak udało nam się ustalić, dzieci wracały do Olsztyna z basenu w Dobrym Mieście.

Źródło: Gazeta Olsztyńska (komunikaty prasowe)

Potworny wypadek pod Olsztynem. Nie żyją trzy osoby!

Policjanci, strażacy, służby medyczne pracują na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 51 w okolicach miejscowości Kabikiejmy w gminie Dobre Miasto. W wyniku zderzenia 5 pojazdów 3 osoby zginęły na miejscu.

Źródło: fakty elblag24

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *