Wyjątkowy odcinek "Sanatorium miłości". Cezary mówił o śmierci

Znamy pary 1/8 finału Ligi Europy!

Sanatorium miłości”: Ujawniono datę i miejsce pogrzebu Cezarego

Jak donosi „Express ilustrowany”, pogrzeb Cezarego Mocka odbędzie się w najbliższy wtorek, 26 lutego, na Starym Cmentarzu w Łodzi, o godzinie 11.15. W uroczystościach pogrzebowych udział wezmą m.in. pozostali uczestnicy „Sanatorium miłości”.

Źródło: Radio ZET

Wyjątkowy odcinek "Sanatorium miłości". Cezary mówił o śmierci

Ostatni odcinek "Sanatorium miłości" był wyjątkowy. Zanim zobaczyliśmy dalsze losy seniorów przebywających w Ustroniu, stacja wyemitowała krótki materiał, w którym wspomniała niedawno zmarłego Cezarego Mocka, jednego z uczestników programu.

Źródło: fakt.pl

"Sanatorium miłości": Wzruszające pożegnanie Cezarego

W niedzielny wieczór Telewizja Polska wyemitowała kolejny odcinek "Sanatorium miłości". Został on poprzedzony wzruszającym nagraniem wspominającym zmarłego niedawno uczestnika programu Cezarego Mocka. Co jeszcze wydarzyło się w ostatniej …

Źródło: RMF FM

Sanatorium miłości TVP: Cezary Mocek nie żyje. Dziś pogrzeb. Co …

Cezary Mocek z Sanatorium miłości TVP nie żyje. Informację o śmierci jednego z bohaterów programu podano 20 lutego rano. Dzisiaj, 26 lutego, odbędzie się pogrzeb. Dlaczego Cezary Mocek nie żyje? Kim był i skąd wziął się w Sanatorium miłości?

Źródło: Polska Times

Pożegnanie Cezarego w "Sanatorium miłości": Co wydarzyło się w …

Ostatni odcinek "Sanatorium miłości" otrzymał wyjątkową oprawę; tuż przed jego emisją widzowie zobaczyli wzruszający materiał o zmarłym niedawno uczestniku programu – Cezarym Mocku. Co jeszcze wydarzyło się w szóstej odsłonie "Sanatorium…"?

Źródło: RMF MAXXX

Pogrzeb Cezarego z „Sanatorium miłości”. Podano datę i miejsce …

Cezary Mocek zmarł 19 lutego w szpitalu gdzie trafił z obustronnym zapaleniem płuc. Informacja o jego śmierci wywołała ogromny smutek wśród widzów TVP. Pogrzeb Cezarego z „Sanatorium miłości” odbędzie się we wtorek na Starym Cmentarzu przy ul.

Źródło: wMeritum.pl

Uczestnicy Sanatorium miłości stają się celebrytami? "Z krawcowej …

Sanatorium miłości po raz kolejny przyciągnęło przed telewizory liczne grono widzów. Tym razem również za sprawą śmieci jednego z uczestników programu, Cezarego Mocka, któremu TVP zadedykowała krótki materiał tuż przed emisją 6. odcinka. Mimo tej …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *