Wspaniały świat "Aladyna"

Agnieszka Chylińska obchodzi dziś 43. urodziny!

Aladyn opowiada historię tytułowego chłopaka, złodziejaszka, który zakochuje się w córce sułtana. Jego sojusznikiem ma być Dżin, a wrogiem groźny Jafar. Dostaniemy tę samą historię co w filmie animowanym z lat 90, ale z pewnymi nowościami i zmianami. Między innymi mają pojawić się nowe piosenki.

W obsadzie są Will Smith (Dżin), Mena Massoud (Aladyn), Naomi Scott (księżniczka Dżasmina), Marwan Kenzari (Jafar), Navid Negahban (sułtan), Nasim Pedrad (Dalia), Billy Magnussen (książę Anders) i Numan Acar (Hakim). Za kamerą projektu stoi Guy Ritchie. Film jest od dzisiaj grany w polskich kinach.

Jedną z nowych piosenek w filmie jest utwór pod tytułem Speechless, wykonywany w produkcji przez Dżasminę. W sieci pojawiło się oficjalne wideo promujące tę piosenkę. Możecie je zobaczyć poniżej.

 


Czytaj więcej…

Wspaniały świat "Aladyna"

Wchodzący na polskie ekrany 24 maja "Aladyn" spełnia wszystkie powyższe warunki, nawet ten ostatni. To przecież aktorska wersja niezwykle popularnej animacji z 1992 r. Produkcja wytwórni Disneya nie tylko zarobiła krocie w box-office (ponad 500 mln …

Źródło: Onet.pl

Aladyn – zobaczcie teledysk promujący film!

Do kin właśnie wchodzi wersja live-action kultowej animacji. Tymczasem udostępniono teledysk, który śpiewa Naomi Scott. Wideo jest połączeniem ujęć pokazujących aktorkę w studiu ze scenami z produkcji.

Źródło: Movies Room

"Aladyn" [RECENZJA]. Will Smith próbuje ratować nową wersję …

Disney konsekwentnie realizuje swoją wizję przepisywania kultowych animacji na filmy aktorskie. Dopiero co w kinach oglądaliśmy "Dumbo", a tymczasem nowej interpretacji doczekał się "Aladyn". Oceniamy jak wyszło!

Źródło: Telemagazyn.pl

Aladyn – nowa piosenka w teledysku promującym film Disneya

Aladyn opowiada historię tytułowego chłopaka, złodziejaszka, który zakochuje się w córce sułtana. Jego sojusznikiem ma być Dżin, a wrogiem groźny Jafar. Dostaniemy tę samą historię co w filmie animowanym z lat 90, ale z pewnymi nowościami i zmianami.

Źródło: naEKRANIE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *