Wściekli widzowie chcą roznieść TVP. Skandal podczas transmisji …

Wściekli widzowie chcą roznieść TVP. Skandal podczas transmisji ...

TVP zbiera dziś ostrą krytykę po koncercie z okazji 15-lecia dołączenia Polski do Unii Europejskiej. Mimo całej plejady największych gwiazd rodzimej sceny muzycznej, widzowie są wściekli. Z wpisów co poniektórych wynika, że najchętniej roznieśliby organizatorów koncertu. Dla wielu skandaliczny występ był wręcz nie do wytrzymania.

TVP wpadło na świetny pomysł, by upamiętnić 15 lat Polski w Unii Europejskiej. Niestety wszystko wskazuje na to, że na dobrych chęciach się skończyło. Koncert spotkał się ze złym odbiorem zarówno widzów TVP, internautów, jak i osób obecnych na miejscu. Miała być feta i największe przeboje, a wyszedł wielki skandal. Internauci opisali to najlepiej.

Koncert „Gramy dla Europy” odbył się 30 kwietnia wieczorem na Błoniach Stadionu Narodowego. Ostatnie minuty wydarzenia miały zakończyć się odliczaniem od 28 do 1, na cześć ilości państw znajdujących się w Unii. Wszystko było transmitowane w telewizji. Widzowie z zaangażowaniem zabrali głos. Wbrew oczekiwaniom osób odpowiedzialnych za organizację koncertu, większość komentarzy nie pozostawia złudzeń – organizatorzy zaliczyli porządną klapę. Jest to nie lada skandal patrząc na rozmach stacji przy organizacji chociażby imprezy Sylwestrowej. Internauci twierdzą, że z okazji tak ważnej rocznicy TVP powinno bardziej się postarać.

Na warszawskiej scenie gościli między innymi Natalia Szroeder, grupa Zakopower, Kamil Bednarek, Margaret, Organek, Gromee i Sara Chmiel, ale też Golec uOrkiestra, O.S.T.R., Muniek Staszczyk, Sylwia Grzeszczak i Liber, a także Lemon i Enej, znane szerszej publiczności z polsatowskiego „Must Be the Music. Tylko Muzyka”. Artyści wykonali swoje największe przeboje, przyciągnęli tysiące widzów, ale nawet to nie usatysfakcjonowało śledzących koncert.

Za profesjonalne prowadzenie koncertu odpowiadał duet znany z programu „Pytanie na śniadanie”, czyli Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny. Według wielu osób z profesjonalizmem nie miało to niestety zbyt wiele wspólnego. Bacznie śledząc to, co się dzieje na scenie, można było zauważyć, że nie wszyscy artyści są zapowiadani, wykonawcy byli „wymieniani”, a sprawność sprzętu błagała o pomstę do nieba. Przepięcia i odgłosy zza kulis towarzyszyły nam niestety przez cały czas. Internauci otwarcie mówią o największej żenadzie tego roku. 

– Koncert był fatalny. Wydarzenie błędów. Niezrozumiałe długie przerwy na początku między artystami. Nie byli zapowiadani, co sprawiało, że nie wiadomo, czy już skończył dany artysta, czy jeszcze będzie śpiewał, a tu nagle wchodził ktoś nowy – oceniła widowisko jedna z wielu obserwatorek.

– Chaos totalny, plus Wolny w roli akrobaty i potem chyba gitarzysty Dawida Kwiatkowskiego. To miało być zabawne i wow, a wyszło słabo. To było jedno z najgorszych wydarzeń zorganizowanych przez TVP w ostatnich latach. Opole, Sylwestry, koncerty letnie były super majstersztykiem w porównaniu do tego wczorajszego – napisał na Facebooku obserwator koncertu.

– Dlaczego nie pokazaliście całego koncertu!!!???? Przecież to jakiś skandal… – oburzyła się kolejna osoba.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polakom przeszkadzało nawet to, że flagowe TVP emitowało jedynie część koncertu, a o 23 trzeba było przełączyć kanał na TVP Kultura. Na organizatorów wściekli są także sympatycy zwierząt. Podczas jednej z zapowiedzi Wolny wjechał na scenę na koniu, który zdaniem widzów był męczony i stresowany w ten sposób.

Koncert nie był ucztą dla ucha, a oczy niestety nie miały ani trochę lepiej. Wizualizacje wyglądały, jakby ktoś przypadkowo nimi sterował, nie były w żaden sposób ze sobą połączone. Istny chaos.

Z twórców oberwało się zwłaszcza Margaret. Widownia rozpoznała, że gwiazda śpiewa z playbacku, a jej głos jest dziwnie podrasowany.

– Co ta Margaret wyprawia? Śpiewa czy udaje? Żeby tak wielka gwiazda musiała się playbackiem posługiwać, to już przesada – pisał jeden z internautów.

– Chyba nie za bardzo to wyszło, jakbym słyszała inną “piosenkarkę” sprzed lat – wtórował kolejny.

  1. Pies udawał martwego, żeby dłużej zostać na spacerze. To jest lepsze niż wszystkie polskie komedie ostatnich lat! Pospadacie z krzeseł ze śmiechu!
  2. Kiedyś była królową TVP. Mężczyźni śnili o niej po nocach, a kobiety marzyły, by być na jej miejscu. To, jak dziś wygląda, zwali was z nóg! 
  3. Koszmarna tragedia. Kultowa legenda polskiej muzyki nie żyje, przegrała z rakiem
  4. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  5. Pilne informacje Polsatu! Płonie jedna z najsłynniejszych polskich restauracji
  6. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama

Źrodła: Plejada, Kozaczek

Następny artykuł


Czytaj więcej…

Koncert TVP. Miało być z pompą, jak zawsze – „Najgorzej …

We wtorek obok Stadionu Narodowego zagrała na scenie plejada gwiazd: O.S.T.R., Dumplings, Natalia Szroeder, Dawid Kwiatkowski, Bedoes, IRA, Zakopower, Kortez, Enej, Sylwia Grzeszczak, Muniek Staszczyk, Organek i Margaret. Krzysztof Ziemiec …

Źródło: Kozaczek.pl

Miał być hit, wyszedł kit. Widzowie zażenowani koncertem TVP z …

Gwiazdami koncertu byli też m.in. Natalia Szroeder, grupa Zakopower, Kamil Bednarek, Margaret, Organek, Gromee i Sara Chmiel, Golec uOrkiestra, O.S.T.R., Muniek Staszczyk i inni. Na scenie usłyszeliśmy największe przeboje polskich wykonawców, którzy …

Źródło: Plejada.pl

Wściekli widzowie chcą roznieść TVP. Skandal podczas transmisji …

Na warszawskiej scenie gościli między innymi Natalia Szroeder, grupa Zakopower, Kamil Bednarek, Margaret, Organek, Gromee i Sara Chmiel, ale też Golec uOrkiestra, O.S.T.R., Muniek Staszczyk, Sylwia Grzeszczak i Liber, a także Lemon i Enej, znane …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *