Wpisujesz: Thanos i co się dzieje? Google zrobił prezent fanom …

Miuosh - kim jest prywatnie i zawodowo? Prawdziwe imię i nazwisko ...

Po premierze filmu "Kapitan Marvel" wielu fanów nie mogło się doczekać, kiedy nowa, potężna heroina z kinowego uniwersum Marvela stanie oko w oko z Thanosem. To właśnie ona została zapowiedziana jako ratunek w walce z Tytanem w scenie po napisach z "Avengers: Infinity War". W swoim solowym filmie dała się poznać jako bohaterka górująca nad herosami będącymi częścią Avengers. Fani nie mogli się więc doczekać, kiedy Carol Danvers skopie tyłek fioletowemu kosmicie.

Kapitan Marvel

Kapitan MarvelPrzeczytaj także

"Avengers: Endgame": Kapitan Marvel dowiaduje się kim są Avengers w nowym spocie promującym film

Czy w filmie "Avengers: Endgame" dochodzi do spotkania dwóch najpotężniejszych istot we wszechświecie?

Twórcy filmu postanowili wprowadzić nową bohaterkę i pokazać jej ogromną moc już na samym początku. Carol ratuje Tony’ego Starka i wraz z Avengers postanawia zapolować na Szalonego Tytana, by pozbawić go życia. Herosi znajdują Thanosa na opuszczonej planecie. Okazuje się, że kosmita zniszczył Kamienie Nieskończoności, by pokrzyżować plany swoich przeciwników. Został jednak poważnie osłabiony. Pierwszą bohaterką, która atakuje Thanosa jest Kapitan Marvel, częstująca go dość dużą dawką promienia fotonów. Szalony Tytan był jednak łatwym celem. Rozwścieczony Thor w końcu obciął mu głowę i zabił. Po wielu rozmaitych przygodach, obejmujących podróże w czasie, Thanos z przeszłości przeniknął do świata bohaterów, by zapobiec swojej śmierci i skorygować plan naprawy wszechświata.

Thanos atakuje siedzibę Avengers, równając ją z ziemią. Robi to oczywiście za pomocą swojego statku Sanctuary i floty złożonej z rozmaitych kosmitów. W pewnym momencie dochodzi jednak do walki z superbohaterami. Do tej pory wielu fanów uważało, że potęga Thanosa wynika z faktu posiadania przez niego wielu Kamieni Nieskończoności. Film "Avengers: Endgame" udowadnia jednak, że wcale tak nie jest. Tytan podczas walki z Avengers nie miał na sobie Rękawicy Nieskończoności, a i tak żaden z bohaterów nie był dla niego zbyt dużym wyzwaniem. Nawet Kapitan Ameryka posługujący się odzyskanym Mjolnirem. W końcu do akcji wkroczyła Kapitan Marvel. Chociaż początek walki sugerował, że Carol wygra, Thanos był wstanie wytrzymać jej promień fotonowy i odepchnąć bohaterkę ruchem ręki. Oczywiście Danvers nie dała za wygraną i odwdzięczyła się Thanosowi kilkoma potężnymi ciosami, a nawet w pojedynkę próbowała zdjąć mu z dłoni Rękawicę, ale finalnie się jej to nie udało.

Oznacza to, że Thanos jest najpotężniejszą istotą, jaką do tej pory zaprezentowano w filmach Marvela. Mimo że Carol nadal stoi na podium wśród superbohaterów, "Endgame" sugeruje, że pozbawiony mocy Kamieni Nieskończoności Szalony Tytan byłby w stanie pokonać bohaterkę. Jednocześnie można obalić teorię, która zakładała, że gdyby uciekinierzy z Sakaar zatrzymali się na Xandarze, mogliby powstrzymać Thanosa przed przejęciem Kamienia Mocy. Wygląda na to, że Nova Corps i tak by padli w walce, a Thanos przy okazji zabiłby Thora, Lokiego, Valkyrie i Hulka. Bohaterski czyn Tony’ego Starka sprawił, że jedno z największych zagrożeń wszechświata przestało istnieć. Nie wykluczone jednak, że w przyszłości na Avengers czekają jeszcze potężniejsi przeciwnicy.

>>Zobacz też: Jaka przyszłość czeka filmy Marvela po "Avengers: Endgame"?<<


Czytaj więcej…

Wpisujesz: Thanos i co się dzieje? Google zrobił prezent fanom …

Thanos unicestwił połowę istnień ludzkich i w filmie "Avengers: Koniec gry" na pewno da się we znaki superbohaterom. Z okazji premiery filmu Google przygotował ciekawą niespodziankę dla wszystkich, którzy próbują znaleźć informacje o tym złoczyńcy.

Źródło: Gazeta.pl

Google ukrył Thanosa w wyszukiwarce. Ma Rękawicę …

W teorii wszystko jest łatwe i proste – wystarczy wpisać do Google hasło „Thanos”, żeby w okienku podającym podstawowe dane o postaci pojawiła się Rękawica Nieskończoności. Jeśli ulegniemy pokusie zostania najpotężniejszą istotą w wynikach …

Źródło: Antyradio.pl

Czy Thanos jest silniejszy od Kapitan Marvel? Co "Avengers …

Po premierze filmu "Kapitan Marvel" wielu fanów nie mogło się doczekać, kiedy nowa, potężna heroina z kinowego uniwersum Marvela stanie oko w oko z Thanosem. To właśnie ona została zapowiedziana jako ratunek w walce z Tytanem w scenie po …

Źródło: Antyradio.pl

Przed premierą Avengers: Koniec gry – jak skończyłby się …

Atak Thanosa byłby zapewne porównywalny z każdym masowym wymieraniem. Niektóre z nich zabiły nawet 96 proc. istniejących gatunków morskich i 70 proc. lądowych (wymieranie Permskie, ponad 200 mln lat temu). Możemy więc zakładać, że życie jako …

Źródło: Spider’s Web

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *