Wojewódzki o Foremniak: "Stara proca jeszcze trzeszczy"

Wojewódzki o Foremniak: "Stara proca jeszcze trzeszczy"

Wojewódzki o Foremniak: "Stara proca jeszcze trzeszczy"


Małgorzata Foremniak i Szymon Majewski u Kuby Wojewódzkiego

Autor: Kuba Wojewódzki/Instagram
Małgorzata Foremniak i Szymon Majewski u "Kuby Wojewódzkiego"


W kolejnym odcinku "Kuby Wojewódzkiego" pojawią się Małgorzata Foremniak i Szymon Majewski. Showman powie Foremniak, że przeczytał o niej następującą opinię: "Stara proca jeszcze trzeszczy". Jak aktorka zareaguje na te słowa?
Małgorzata Foremniak i Szymon Majewski to goście kolejnego odcinka „Kuby Wojewódzkiego”. Z aktorką showman porozmawia m.in. o jej udziale w „Odwróconych”. Szymon z kolei po raz kolejny zaskoczy widzów swoim poczuciem humoru. Jak stwierdził Kuba Wojewódzki na Facebooku, ten odcinek to będzie wielki powrót programu „Szymon Majewski Show”.

Małgorzata Foremniak z kolei zdziwi dystansem do siebie. Media piszą o aktorce różne rzeczy, internauci również prześcigają się w opiniach na jej temat. Kuba postanowi sprawdzić, jak reaguje na nie aktorka.

„Przeczytałem o Tobie: „Stara proca jeszcze trzeszczy” – powie Kuba do Małgorzaty Foremniak. „Aa, tak” – odpowie ze śmiechem aktorka. „A bycie procą procentuje” – skomentuje to Szymon Majewski. Później zacznie sypać z rękawa kolejnymi sucharami.


Czytaj więcej…

Wojewódzki o Foremniak: "Stara proca jeszcze trzeszczy"

Małgorzata Foremniak i Szymon Majewski to goście kolejnego odcinka "Kuby Wojewódzkiego". Z aktorką showman porozmawia m.in. o jej udziale w "Odwróconych". Szymon z kolei po raz kolejny zaskoczy widzów swoim poczuciem humoru. Jak stwierdził …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *