Włókniarz Częstochowa buja się w rytmie disco-polo. Prezes uważa …

LGBT+: Wybór, który zaważy na losie pokoleń
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Zenon Martyniuk, król disco-polo, na prezentacji Włókniarza.

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Prezes forBET Włókniarza Częstochowa Michał Świącik  zadowolony z faktu, że zdjęcie z prezentacji klubu pojawiło się na portalu o muzyce disco-polo. A wszystko dzięki Zenonowi Martyniukowi, który był gościem specjalnym klubowej imprezy.

– Nie ważne co, nieważne gdzie. Ważne, że o tobie mówią – zauważa prezes Włókniarza, chwaląc się na Facebooku tym, że jego klub wyszedł poza ramy sportu. – Portal disco-polo.info w artykule mówiącym o milionach wyświetleń teledysku do piosenki „Ja gnam przed siebie” Zenona Martyniuka i grupy Akcent, przedstawia wykonawcę na zdjęciu z prezentacji drużyny forBET Włókniarz Częstochowa. Co by nie mówić to fajna promocja – pisze Świącik.

Czytaj także: Kownacki o zakładzie z Termińskim

Muzyki disco-polo można nie lubić, z prezesa można żartować, czy wręcz się z niego śmiać, ale w czasach, gdy wszyscy walczą także o tzw. medialny zwrot, tego typu historie robią klubom całkiem dobrze. I nie ma znaczenia, czy dana reklama jest wysokich lotów, czy też nie. Zresztą za chwilę zawodnicy zaczną walczyć o ligowe punkty i wszyscy zapomną, że Włókniarz na chwilę oszalał z powodu Martyniuka i jego piosenki o „zielonych oczach”. Stanie się tak, zwłaszcza wtedy, gdy drużyna będzie wygrywała.

Czytaj także: Falubaz może stracić prawo do nazwy

ZOBACZ WIDEO Wielki żużel znowu na Stadionie Śląskim!

Czy teksty na portalu o muzyce disco-polo są dobrą reklamą dla klubu żużlowego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub

Żużel

na Facebooku

Zgłoś błąd

inf. własna


Czytaj więcej…

Włókniarz Częstochowa buja się w rytmie disco-polo. Prezes uważa …

Portal disco-polo.info w artykule mówiącym o milionach wyświetleń teledysku do piosenki "Ja gnam przed siebie" Zenona Martyniuka i grupy Akcent, przedstawia wykonawcę na zdjęciu z prezentacji drużyny forBET Włókniarz Częstochowa. Co by nie mówić …

Źródło: WP SportoweFakty

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *