Witold Paszt stracił ukochaną żonę. Znajomi zdradzili, jak dziś …

Witold Paszt stracił ukochaną żonę. Znajomi zdradzili, jak dziś ...

Witold Paszt rok temu stracił ukochaną żonę. Dramat muzyka grupy Vox wywrócił jego świat do góry nogami. Czy mężczyzna uporał się z tak wielką stratą? Znajomi zdradzili, jak dziś wygląda jego życie.

Muzyk Witold Paszt, uznawany za najprzystojniejszego członka zespołu, obecnie ma 65 lat i pochodzi z Zamościa. Przez całe życie związany był z żoną Martą. Na początku zeszłego roku za pośrednictwem Facebooka poinformował o niespodziewanej śmierci ukochanej. Jak obecnie sobie radzi? Czy ułożył sobie życie na nowo?

Muzyk wraz z żoną Martą doczekali się dwóch córek: Natalii i Aleksandry. Cieszyli się z narodzin Maćka, ich wnuka. Mieli wiele wspólnych planów, marzeń. Niestety, przewrotny los zadecydował inaczej. Niespodziewana śmierć żony była dla lidera grupy Vox ogromnym ciosem. Nie wiadomo, na co zmarła kobieta. Zrozpaczony mężczyzna na trzy miesiące zawiesił karierę, by móc uporać się z tak ogromną stratą.

Od bolesnego wydarzenia minął już ponad rok. Jak podaje portal wiesz.net.pl, obecnie mężczyzna realizuje swoje pasje, wśród których najważniejszą jest oczywiście muzyka:

– Witek świetnie gotuje, polubił prace w ogródku. Lubi też pojeździć motorem. Gdy go pytają, czy zamierza być sam, odpowiada, że miłość życia już przeżył. Ale kto wie, może jeszcze się zakocha… – skomentował znajomy piosenkarza.

Współczujemy Witoldowi Pasztowi i mamy nadzieję, że na jego twarzy pojawi się znów uśmiech. 

 

Witold Paszt to jeden z muzyków tworzących grupę Vox.


Czytaj więcej…

Witold Paszt stracił ukochaną żonę. Znajomi zdradzili, jak dziś …

Witold Paszt rok temu stracił ukochaną żonę. Dramat muzyka grupy Vox wywrócił jego świat do góry nogami. Czy mężczyzna uporał się z tak wielką stratą? Znajomi zdradzili, jak dziś wygląda jego życie. Muzyk Witold Paszt, uznawany za najprzystojniejszego …

Źródło: Lelum.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *