Wiktoria Gąsiewska świętowała 20. urodziny

Wiktoria Gąsiewska świętowała 20. urodziny

Wiktoria Gąsiewska świętowała 20. urodziny w otoczeniu przyjaciół i rodziny. Gwiazda Rodzinki.pl wyprawiła huczną imprezę z udziałem gwiazd. Nie zabrakło pięknych dekoracji i wypasionego tortu. Jak się bawiła? Kto jej towarzyszył? Wszystko zdradziły social media gości!

Wiktoria Gąsiewska to najpopularniejsza, obok Julii Wieniawy, polska aktorka młodego pokolenia. Obie zdobyły popularność w hitowej rodzince.pl, a choć pokierowały swoimi karierami w zupełnie inny sposób, rozwijają się i z każdym dniem zyskują na znaczeniu. Wiktoria jest obecnie nie tylko gwiazdą serialową, ale również występuje ze swoim ukochanym Adamem Zdrójkowskim w tanecznym show Dance, Dance, Dance. Kilka dni temu młodziutka, ambitna aktorka skończyła 20. lat. Z tej okazji wyprawiła huczną imprezę, na której nie zabrakło sławnych osobistości!

Wszystko zdradziły social media gości. Na profilu Mateusza Gąsiewskiego, brata Wiktorii, pojawiło się wiele nagrań z obficie zakrapianego alkoholem wieczoru. Fani mogli przyjrzeć się złotym balonikom, bogatym dekoracjom i przede wszystkim szczęśliwej solenizantce, która szalała na parkiecie i bez dwóch zdań bawiła się fantastycznie. Na przyjęciu nie zabrakło też Rafała Maślaka i oczywiście partnera Wiktorii. Spore wrażenie robił również tort z filmowym motywem, niepozostawiający wątpliwości co do tego, czego najbliżsi życzą ślicznej Gąsiewskiej.

Pozostaje trzymać kciuki, by wszystkie urodzinowe życzenia się spełniły. 😉

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie „Dance Dance Dance”! Mamy pierwsze zdjęcia pary!

Wiktoria Gąsiewska skomentowała niepokojącą nieobecność Julii Wieniawy na ramówce TVP: „Mam nadzieję, że…” [WIDEO]

Gwiazdy na premierze telefonu komórkowego: Kasia Warnke, Piotr Stramowski, Wiktoria Gąsiewska, Ania Wendzikowska, Kasia Sawczuk


Czytaj więcej…

Wiktoria Gąsiewska świętowała 20. urodziny

Wiktoria Gąsiewska świętowała 20. urodziny w otoczeniu przyjaciół i rodziny. Gwiazda Rodzinki.pl wyprawiła huczną imprezę z udziałem gwiazd. Nie zabrakło pięknych dekoracji i wypasionego tortu. Jak się bawiła? Kto jej towarzyszył? Wszystko zdradziły …

Źródło: Jastrząb Post

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *