Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zwycięzcami 1. edycji show …

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zwycięzcami 1. edycji show ...

„Dance, dance, dance” nigdy nie było emitowane na żywo. Od początku wiedzieliśmy również, że ostatni odcinek tanecznego show zostanie nagrany z odpowiednim wyprzedzeniem. Jednak kiedy podczas finału Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan ogłosili, że o wygranej zadecydują sms-y, w internecie rozpętała się gorąca dyskusja.

Widzowie od razu zwrócili uwagę na to, że choć mają głosować, pod logo TVP2 widnieje informacja, że program nie jest emitowany na żywo. Jakby tego było mało, większość uczestników w tym samym momencie wrzucała relacje na swoje Instastory. Wzburzyło to internautów.

Jak można oszukiwać, że program jest na żywo, skoro jedna z osób widzianych na widowni, publikuje właśnie na Instagranie zdjęcie z wakacji za granicą. Kolejny kit.

Po co te sms-y? Gwiazdy, które brały udział w programie, siedzą w domu i nagrywają relacje z występu „na żywo” – pisali fani programu.

Głos postanowiła zabrać najpierw Paulina Krupińska, która wyjaśniła wątpliwości. Okazało się, że produkcja nagrała dwa warianty zakończenia.

Nagrywaliśmy program 12 godzin, nagrane są dwie wersje i w zależności od wyboru widzów puszczą odpowiednią – napisała w komentarzu pod swoim postem, dotyczącym programu.

Również Barbara Kurdej-Szatan postanowiła odpowiedzieć swoim fanom. Współprowadząca „Dance, dance, dance” napisała, że choć emocje w finałowym odcinku były naturalne, nagranie dwóch wersji zakończenia wprawiło ją w lekką konsternację.

Wszystkie emocje w całym programie były prawdziwe i wielkie. A w nagranie obu wersji końcówki rzeczywiście było dla nas dość dziwne, ale było po to, abyście Wy mogli decydować o wyniku.

Barbara Kurdej-Szatan odpowiada fanomBarbara Kurdej-Szatan odpowiada fanom Instagram

Aktorka zdradziła też, że taka forma finału zrodziła się w trakcie nagrywania odcinków. Okazuje się, że różni się od swojego pierwowzoru.

W holenderskiej wersji decydowali jurorzy. Ale u nas w trakcie trwania programu zdecydowano, że decyzję o wygranej zostawimy widzom. Z racji tego, że terminów wszystkich uczestników, jurorów i nas nas nie dało się zgrać na nowo w dniu kiedy planowana była emisja odcinka, dlatego musieliśmy nagrać obie wersje wygranej…a teraz każdy z rodzinami czeka na werdykt tak samo zestresowany – napisała Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan odpowiada internautomBarbara Kurdej-Szatan odpowiada internautom Instagram

Tłumaczenie gwiazd miałoby sens, gdyby nie trzecia część programu, w której pojawił się napis – „występ na żywo”. Po raz kolejny wprowadziło to widzów w błąd i zasugerowało, że moment ogłoszenia wyników był emitowany w czasie rzeczywistym. Wiele wskazuje na to, że TVP zaliczyła wpadkę.

'Dance, dance, dance'‚Dance, dance, dance’ Screen TVP

W wyniku głosowania esemesowego wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Zwycięzcy zdobyli 100 tysięcy złotych. Pieniądze zostaną przekazane Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

Oglądaliście finał „Dance, dance, dance”?

AD


Czytaj więcej…

Finał "Dance Dance Dance" nie był na żywo. Barbara Kurdej-Szatan …

Finał "Dance Dance Dance" już za nami, ale ogromne emocje wokół ostatniego odcinka pierwszej polskiej edycji tanecznego show nie gasną. Widzowie są oburzeni faktem, że finał nie był transmitowany na żywo, co miały sugerować komunikaty ("występ na …

Źródło: Gala.pl

Finał programu Dance, Dance, Dance wywołał prawdziwe …

Za nami ostatni odcinek Dance, Dance, Dance. O główną wygraną walczyły dwie pary: Patricia i Victoria Kazadi, a także Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Finał tanecznego show oburzył jednak fanów programu. Co widzowie zarzucają produkcji?

Źródło: VIVA!

Za nami finał „Dance Dance Dance” [WIDEO]

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wygrali finał pierwszej polskiej edycji programu „Dance Dance Dance”. W ostatnim odcinku nie obyło się bez kontrowersji, ponieważ widzowie zauważyli, że program nie był emitowany na żywo, mimo tego, że o …

Źródło: wMeritum.pl

Finał "Dance, dance, dance" w ogniu krytyki. Widzowie nie uwierzyli …

"Dance, dance, dance" nigdy nie było emitowane na żywo. Od początku wiedzieliśmy również, że ostatni odcinek tanecznego show zostanie nagrany z odpowiednim wyprzedzeniem. Jednak kiedy podczas finału Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan …

Źródło: Plotek.pl

Skandal w finale „Dance Dance Dance”. Internauci zarzucają, że …

Pierwsza edycja programu „Dance Dance Dance” przeszła do historii. W finałowym pojedynku zmierzyły się dwie pary: Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska oraz Patricia i Victoria Kazadi. Wielkimi triumfatorami tanecznego show okazała się znana i …

Źródło: fakt.pl

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zwycięzcami 1. edycji show …

Zakończyła się pierwsza polska edycja programu „Dance, dance, dance”. Zwycięstwo i sto tysięcy złotych wywalczyli Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, para znana z serialu „Rodzinka.pl”.

Źródło: TVP Info

Wielkanocny finał "Dance Dance Dance". Wzruszający moment na …

Gdy "Dance Dance Dance" ruszył wiosną, nie brakowało emocji – niekoniecznie tanecznych. W jury miał się znaleźć Michał Piróg, ale znany tancerz i choreograf nie wyobrażał sobie jednak, aby występować w Telewizji Polskiej. Stwierdził, że jeśli miałby …

Źródło: naTemat

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *