Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski boją się ćwierćfinału …

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski boją się ćwierćfinału ...

Odcinek ćwierćfinałowy „Dance, Dance, Dance”” zaczął się wyjątkowo, bo od solówek. W tym odcinku bowiem obie osoby z par, oprócz wspólnego tańca, musiały zaprezentować się solo. Jako pierwsza wystąpiła Patricia Kazadi, która tym razem wcielić się musiała w niegrzeczną Christinę Aguilerę z teledysku do piosenki „Dirty”. Uczestniczka miała problem z niektórymi ruchami. – To będzie oglądała moja babcia!– mówiła podczas treningów. Ostatecznie jednak wyszła na scenę, a razem z nią w ringu pojawili się Izu Ugonoh i Paweł Kołodziejczyk – Jesteś artystką. Nikt nie ocenia cię przez pryzmat twojej roli. Wchodzisz w rolę i dajesz z siebie wszystko – powiedziała Ewa Chodakowska, po czym przyznała Patricii 10 punktów. Robert Kupisz zauważył jednak, że Kazadi nie zrobiła wszystkiego na 100%. Kiedy występ oceniała Ida Nowakowska, Patricia zaczęła płakać. – Wiem dlaczego płaczesz. Dlatego, że po raz pierwszy w tym programie dam 10 punktów! – zaskoczyła wszystkich Ida. Kazadi otrzymała w sumie 29,5 punktów.

Jakim dzieckiem była Patricia Kazadi? Babcia ujawnia całą prawdę o sławnej wnuczce! Zobacz więcej

Adam Zdrójkowski zatańczył choreografię z teledysku „DJ got us fallin’ in love” Ushera. – Mam do ciebie słabość, szczególnie do twoich przeprostów. Uwielbiam je – wyznała Ida. – Chwilami wszystko było jednak zbyt intensywne – dodała. Adam otrzymał 26 punktów. Solówka Victorii Kazadi to „Sorry” Justina Biebera. – Chciałbym żebyś wreszcie zaryzkowała, zaatakowała. Ja bym chciał żebyś wyszła w końcu z chóru i zaprezentowała się jako pełnowartościowa solistka – powiedział Robert Kupisz po występie. Razem z pozostałymi jurorami przyznał Victorii w sumie 26 punktów. Emil Gankowski musiał zmierzyć się z choreografią z teledysku „Get Ugly” Jasona Derulo. –Jesteś królem dzielni. Po raz pierwszy do końca wszedłeś w rolę, nie wstydziłeś się – ocenił Robert Kupisz. Ewa Chodakowska powtarzała, jak mantrę, że ten program jest dla Emila największym wyzwaniem i, że z każdym odcinkiem robi piorunujący progres. Ukochany Kasi Dziurskiej zdobył 23,5 punktów.

Wiktoria Gąsiewska zatańczyła solówkę do utworu „IDGAF”. Podczas treningów odwiedziło ją rodzeństwo. Młoda aktorka miała okazję poćwiczyć z nimi improwizację w tańcu. –Byłaś dzisiaj zupełnie inną osobą, druga część była tak drapieżna, tak znacząca […] Jest w tobie wielki potencjał – komplementował ją Robert Kupisz. Wiktoria została oceniona na 29,5 punktów. Kasia Dziurska wytańczyła dziś choreografię z „Bad Romance” Lady Gagi. –Kaśka jesteś dla mnie najtrudniejszym uczestnikiem, bo ja z tygodnia na tydzień z mojego skromnego krzesła jurora mogę ci powtarzać tylko jedno: jesteś fenomenalna – zachwycała się Ewa Chodakowska. –To są same fajerwerki, co ty nam dajesz – dodał Robert Kupisz. Jurorzy po jej występie po raz pierwszy przyznali w programie 30 punktów!

Ćwierćfinał przerósł Wiktorię Gąsiewską i Adama Zdrójkowskiego? Zobacz więcej

Po sześciu solówkach prowadziła Patricia Kazadi i jej siostra Victoria. Na tym jednak nie koniec, bo uczestnicy musieli zaprezentować się jeszcze w duetach. Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się Kasia Dziurska i Emil Gankowski, którzy próbowali odtworzyć taniec z teledysku „Jai Ho”. –Emil nie masz takiej łatwości, jeżeli chodzi o taniec i ja wiem, że jesteś tutaj dla Kaśki. Masz piękne serce, widzę twoje zaangażowanie i chęci – oceniła Ewa Chodakowska. –Widzę postępy, płynność ruchu jest już lepsza, widać, że przepływa już to wszystko. Starałeś się być w punkt. Kasia, jak zwykle – jesteś błyskotką tutaj naszą. – dodała Ida Nowakowska. Fitness para zdobyła w sumie 24,5 punktów.

Tuż po nich mogliśmy zobaczyć występ Patricii i Victorii Kazadi z choreografią z teledysku Missy Elliott. –Macie dryg do tańca, to w jaki sposób pracujecie kolanami, stopami, robicie to tak, jakby to było proste, ale to nie jest proste. Uważam, że w prawdziwym artyście powinno być coś więcej, coś takiego, co poruszy i u was jest tak, jakbyście to, chciały zachować tylko dla siebie. – oceniła Ida Nowakowska. Siostry dostały 28,5 punktów.

Taneczny program TVP doczeka się drugiego sezonu? Kto tym razem zatańczy?Zobacz więcej

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zatańczyli do utworu Ariany Grande i Johna Legenda „Beauty and the Beast”. Robert Kupisz skrytykował taniec Adama. –Chciałbym, żebyście zaryzykowali, mnie odpuszczali – ocenił ich występ choreograf, który został później wybuczany przez publiczność. –Udźwignęliście temat na tyle, na ile wasze możliwości pozwalają – przyznała Ewa Chodakowska. –Zacznij słuchać Wiktorii – powiedziała krótko Ida Nowakowska. Para została oceniona na 24,5 punktów.

Tomasz Kammel miał dla widzów i uczestników dobrą wiadomość: nikt dziś nie odpadł, ale zdobyte punkty będą się liczyć w kolejnym odcinku. Na przejście do niego największe szanse mają: Patricia i Viktoria oraz Adam i Wiktoria. Na końcu stawki po 6. odcinku „Dance, dance, dance” znaleźli się Kasia i Emil.

Zobacz galerię


Czytaj więcej…

Zdrójkowski pokłócił się z Gąsiewską na treningu do "Dance…"! O co …

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Już od dawna zakochani budzą ogromne emocje, a teraz dodatkowo podbijają serca widzów swoim udziałem w show "Dance, Dance, Dance". Ich występy …

Źródło: Party.pl

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski boją się ćwierćfinału …

Przed nami pełen emocji ćwierćfinał programu "Dance, dance, dance". Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski ostro trenują do sobotniego występu. Wygląda jednak na to, że emocje biorą nad nimi górę. Zobaczcie, do jakiej sytuacji doszło na treningu!

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Dance, dance, dance Ćwierćfinał przerósł Wiktorię Gąsiewską i …

"Dance, dance, dance" – ćwierćfinał. O wejście do wielkiego finału pierwszej polskiej edycji „Dance, Dance, Dance”, walczą już tylko trzy pary – Patricia i Victoria Kazadi, Kasia Dziurska i Emil Gankowski oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Okazuje …

Źródło: Gala.pl

Ostra kłótnia gwiazd na treningu „Dance Dance Dance”. Program …

Już dziś wieczorem ćwierćfinał nowego programu TVP2 – „Dance Dance Dance”. Wystąpią w niej między innymi Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Okazuje się jednak, że para celebrytów nie wytrzymuje ciśnienia przed kolejnym odcinkiem. Program …

Źródło: Najwyższy Czas!

Dance, Dance, Dance 6.04.2019 – kto odpadł z programu?

Im bliżej finału, tym większe emocje pojawiają się zarówno wśród widzów, jak i uczestników programu. Pary są już wycieńczone wielogodzinnymi treningami, a we znaki dają się także coraz trudniejsze układy choreograficzne. Ćwierćfinał Dance, Dance …

Źródło: Radio Eska

"Dance, Dance, Dance" odcinek 6. Zacięta walka o wejście do finału …

Wiktoria Gąsiewska zatańczyła solówkę do utworu "IDGAF". Podczas treningów odwiedziło ją rodzeństwo. Młoda aktorka miała okazję poćwiczyć z nimi improwizację w tańcu. -Byłaś dzisiaj zupełnie inną osobą, druga część była tak drapieżna, tak znacząca [.

Źródło: Telemagazyn.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *