"Więzień miłości" odcinek 21. Pożar w magazynie, w którym jest …

"Więzień miłości" odcinek 21. Pożar w magazynie, w którym jest ...

Poniżej znajdziesz streszczenia odcinków serialu "Więzień Miłości" 17.03.2019.
Nowa turecka produkcja "Więzień miłości" ma zastąpić w ramówce TVP2 serial "Łzy Cennet."

Ile odcinków ma serial "Więzień miłości" w Polsce?

Serial WIĘZIEŃ MIŁOŚCI składać się będzie z 399 odcinków.

ZOBACZ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W NASTĘPNYCH ODCINKACH… odc. 18, odc. 19… odc. 20. ODŚWIEŻ
WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odcinek 23 – streszczenie
Zehra jest ukrywana w firmie. Omer ją ukrywa. Po pożarze jest bardzo osłabiona. Do biura do firmy Omera przyjeżdżają jego przyszli wspólnicy. Chcą omówić kwestię fuzji ich firm. Zehra po wcześniejszych przeżyciach jest bardzo osłabiona, natomiast Omer mimo wszystko chce ją wywieźć potajemnie ze swojej firmy w inne miejsce. Alev zaczyna coś podejrzewać, łączy fakty i powoli zaczyna wszystko kojarzyć, już niedługo powinna odkryć skrywaną tajemnicę Omera.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odcinek 22 – streszczenie
Czy Zehra przeżyje pożar magazynu?
Na szczęście Omerowi udaje się uratować Zehrę z pożaru magazynu, w którym została zamknięta. Omer postanawia mimo wszystko zawieźć ją do szpitala, tam prosi o pomoc. Z placówki szpitalnej udaje się do firmy. Wraca sprawa skradzionej broszki. Nazan zaciekle jej szuka ale bez skutku. Do firmy Omera przybywają kontrahenci, którzy w przyszłości chcą z nim współpracować. Czekają na Omera, nie kryją, że kontrakt zrobił na nich wrażenie.

Więzień miłości odcinek 21 STRESZCZENIE – wtorek 19 marca 2019 roku
W ostatnim odcinku Omer zamknął Zehrę w magazynie. Chce by kobieta zmiękła i wyznała prawdę o skradzionej broszce. Omer i Zehra nie schodzą rano na śniadanie. Cała rodzina nie wie co się stało i zaczynają się bardzo martwić. Tymczasem Alev chce aby drogocenna broszka została zwrócona. Domaga się tego od służącej Nazan. Alev wraca także do pracy, Omer wykazuje ku temu wiele niechęci. W magazynie, w którym została zamknięta Zehra wybuchł pożar!

Więzień miłości – odcinek 20 streszczenie. Emisja tego odcinka odbędzie się w poniedziałek 18 marca 2019
W odcinku 20 serialu Wieczna miłość Alev i Nazan chcą oczernić Zehrę. Yener natomiast znów odważnie po raz kolejny grozi rodzinie Sevim. Broszka, którą rodzina podarowała Zehrze zostaje ukradziona przez Nazan. Omer jednak oskarża Zehrę i uznaje, że to ona jest winna kradzieży. Zehra zostaje zamknięta w magazynie!

Więzień miłości odcinek 19 streszczenie
Zehra skręca kostkę podczas ucieczki, jej powrót do domu staje pod znakiem zapytania. Odnajduje ją Omer! Asja przypadkowo niszczy tort, który przygotowany był dla babci. Asja jest tym kompletnie zdruzgotana.

Więzień Miłości – odcinek 18, emisja 14 marca
Jasemin wraca do domu. Ma zamiar złożyć skargę na Jenera, jednak matka zabrania. Alev dostaje podrzędne stanowisko w firmie od Omera. Wcześniej Zehra podczas ratowania Jasemin wpada w pułapkę Jenera. Ten ją uwolni tylko wtedy gdy wyjdzie za niego za mąż. Ostatecznie Zehra ucieka.

Więzień Miłości – odcinek 17 STRESZCZENIE [13 marca]
Alev zostaje odnaleziona przez Omera. Dostaje obietnicę odzyskania stanowiska w firmie. Po tej propozycji zgadza się powrócić do domu. Jener porywa Jasemin! Mówi Sevim, że gdy spotka się z Zehrą to obiecuje uwolnić ją. Zehra jedzie po kryjomu odwiedzić swojego ojca, podstępem wymyka się z domu Omera.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odc. 16. Emisja we wtorek 12 marca 2019
Pożegnalny list Alev odnajduje Nazan. Jener grozi Sevim. Mówi że zrobi krzywdę Jasemin. Co robi Sevim? Za plecami podstępem próbuje ściągnąć Zehrę do swojego domu. Alev zamierza popełnić samobójstwo, przynajmniej tak sugeruje. Omer chce ją odnaleźć.

Więzień miłości odc. 15. Emisja poniedziałek 11 marca
Alev bierze udział w rodzinnym obiedzie. Podczas konsumpcji oświadcza, że znalazła notatki Zehry na temat Omera. Natomiast Ajsze i Nihat organizują dla Zehry i Omera romantyczny wyjazd do SPA. Omer grozi Zehrze, że jeśli powie komukolwiek i ich spisku to gorzko tego pożałuje. Ajsze kupuje Zehrze sukienkę. Jest wdzięczna za uratowanie małej Asji. Yener i Sevin chcą poznać adres Zehry.
Więzień miłości odc. 14. piątek 8 marca
Zehra tak mało wieo Omerze, jednak rodzina się wciąż tego nie domyśla. Omer nakazuje Zehrze zrobić spis związanych z nim szczegółów i nauczyć się ich na pamięć. Siostra szuka Zehry. Pyta o to Leyle jednak ta nie chce jej tego zdradzić. W związku Omera z Zehrą nie jest najlepiej, a to wszystko wyczuwa Alev. Na spacerze Zehry z Alev dochodzi do groźnego incydentu. Zehra nagle wpada do basenu i zaczyna tonąć. Na ratunek rzuca się Nihat. Ze szpitala wróciła na wózku inwalidzkim.

Więzień miłości, odcinek 13. Emisja 7 marca
Szczęśliwa rodzina składa życzenia nowożeńcom. Jednak Alev coś podejrzewa. Ajsze daje Zehrze cenne pamiątki rodzinne. Niestety Alev w chwili nieuwagi spada ze schodów. Yener zawozi Savim do domu Leyli, by spróbowała dowiedzieć się od niej, gdzie jest Zehra.


 materiały prasowe

Świat według Kiepskich. Nowy sezon serialu. Kiedy odbędzie s…

Więzień miłości odcinek 12 emisja 5 marca

Wszyscy szukają Asji. Zehra coś sobie przypomina i w końcu znajduje małą. Okazuje się, że do ślubu nie doszło. Alev szantażuje Zehrę, by ta skorzystała z okazji i uciekła. Gdy Omer odnajduje Asję i Zehrę, zaczyna patrzeć na nią innym wzrokiem. Asja upiera się przy tym, żeby ślub się jednak odbył. Tymczasem Yener z uporem szuka Zehry.

Więzień miłości – odcinek 11, streszczenie. Emisja 5 marca
Zehra opuszcza swój dom rodzinny. Mówi wszystkim że awarła umowę o pracę z jakimś bogatym przedsiębiorcom. Yener nadal jej szuka, niestety bez skutku. Zehra pojawia się w domu Omera. Ajsze cieszy się na jej widok i pomaga w przygotowaniach do hucznego ślubu. Omer słysząc o przegranym przetargu w Dubaju zwalnia Alev z pracy. W odwecie ona postanawia się natychmiast zemścić. Tuż przed ślubem znika gdzieś córka Ajszy Asja.

Więzień miłości odcinek 10… Emisja tego odcinka 4 marca 2019 roku.
Ajsze dowiaduje się że Zehra zaginęła, na tę wieść znowu traci przytomność. Jener prowadzi lichwiarskie interesy, jest w tym bardzo bezwzględny. Omer przywozi Zehrę do rezydencji. Mówi jej aby została w domu aż do następnego rana. Zehra jednak nie słucha i ucieka domu.

Więzień Miłości odcinek 9 – streszczenie, emisja 1 marca 2019
Lekarz w USA potwierdza diagnozę Ajsze. Jenner więzi Zehrę, wcześniej ją porwała gdy ta straciła przytomność. Szantażem przymusza do przyjęcia jego oświadczyn. Omer odnajduje miejsce uwięzienia Zehry. Stara się ją uwalniać

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI (odcinek 8) streszczenie Emisja 28 lutego 2019 roku.
Zehra poznaje warunki umowy, którą podpisała. Omer jedzie zrobić zdjęcia do aktu ślubu, a potem wybrać suknię. Jener wpada w szał, szukając Zehry. Zehra traci przytomność podczas szarpaniny. Jener w końcu ją porywa.

Więzień miłości odcinek 7 Emisja 27 luty środa
Zehra spłaca długi ojca. Był winien pieniądze szpitalowi. Jener także zdobywa pieniądze na operację i przekazuje je Sevim. Omer kupuje Zehrze eleganckie kreacje, a potem informuje rodzinę, że bierze z nią ślub.
WIĘZIEŃ MIŁOŚCI STRESZCZENIE – odcinek 6. Wtorek 26 lutego
Streszczenie odcinka 6: W odcinku, który zostanie pokazany na TVP 2 we wtorek w przyszłym tygodniu stan zdrowia Salima ulega pogorszeniu. Okazuje się, że pacjent wymaga kolejnej kosztownej operacji. Sevim sugeruje Jenerowi, że jeśli zapłaci za zabieg, Zehra na pewno zgodzi się zostać jego żoną. Tymczasem dziewczyna zgadza się na warunki Omera i podpisuje kontrakt ślubny.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI STRESZCZENIA ODCINKÓW

Więzień miłości aktorzy

Obsada serialu "Więzień miłości":

W nowym serialu TVP2 "Więzień Miłości" wystąpią:

  • Hazal Subasi
  • Erkan Meriç,
  • Yaprak Durmaz

O czym będzie serial "Więzień miłości"?
Serial jest obyczajowym obrazem, którego perypetie głównych bohaterów mają miejsce w Turcji. Rodzeństwo Ayse i Omer zostało porzucone przez ich matkę. Omer zaprzysięga, że zawsze najważniejszą osobą będzie dla niego jego siostra Ayse. Dowiaduje się, że zostało jej niewiele czasu do końca życia. Postanawia uszczęśliwić swoją siostrę i wziąć ślub, posuwa się do tego, że bierze fikcyjny ślub z kobietą, która potrzebuje pieniędzy.

Zawiera umowę z Zehrą, jednak później sprawy się komplikują, Chcąc uszczęśliwić swoją umierającą siostrę postanawia ożenić się z Zehrą, jednak nie wszystko wychodzi po jego myśli.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI SERIAL streszczenie


 Streszczenie kolejnego odcinka – kliknij dalej

ELIF STRESZCZENIE. Co będzie się działo w kolejnym odcinku E…

  • WIĘZIEŃ MIŁOŚCI
  • Yaprak Durmaz

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI FACEBOOK


Czytaj więcej…

"Więzień miłości" – odcinek 21. W magazynie, w którym Omer …

"Więzień miłości" to nowy turecki serial, który w ramówce TVP 2 zastąpił "Łzy Cennet". Produkcję znad Bosforu będzie można oglądać od poniedziałku do piątku. O czym jest serial "Więzień Miłości"? Sprawdź, co wydarzy się w 21. odcinku serialu "Więzień …

Źródło: Express Bydgoski

Więzień miłości STRESZCZENIE odc. 22, odc. 23, odc. 24 …

Więzień miłości STRESZCZENIE Ile odcinków ma serial? Więzień miłości aktorzy: Yaprak Durmaz. Serial Więzień miłości STRESZCZENIE odcinek 21, odc. 22 i odc. 23. Ile odcinków ma serial Więzień Miłości? [18.03.2019] Więzień miłości to nowy serial …

Źródło: Express Ilustrowany

"Więzień miłości" odcinek 21. Pożar w magazynie, w którym jest …

Ömer podejrzewa, że Zehra wyniosła z domu wartościową broszkę i oddała Yenerowi. Postanowił zamknąć ją w magazynie. W 21. odcinku "Więźnia miłości" wybuchnie w nim pożar! Sprawdź, co wydarzy się w 21. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Źródło: Telemagazyn.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *