Wiemy, kto zagra Elvisa Presleya. To aktor, którego możecie …

Austin Butler zagra Elvisa Presleya

Wśród kandydatów do roli króla rock and rolla znaleźli się również Harry Styles, Ansel Elgort i Miles Teller. Biografia skupi się na początku i schyłku kariery Presleya oraz jego relacji z wieloletnim menedżerem Tomem Parkerem, którego zagra Tom Hanks.

Źródło: Vogue Polska (komunikaty prasowe)

Austin Butler zagra Elvisa Presleya w filmie biograficznym. To młoda …

Austin Butler zagra Elvisa Presleya w filmie biograficznym o królu rock and rolla, który wyreżyseruje Baz Luhrmann. Młody aktor jest wschodzącą gwiazdą Hollywood i coraz częściej pojawia się w głośnych produkcjach. W filmie o Elvisie Presleyu zobaczymy …

Źródło: Radio ZET

Wiemy, kto zagra Elvisa Presleya. To aktor, którego możecie …

W postać król rock'n'rolla wcieli się Austin Butler. 27-letni aktor jest najbardziej znany z seriali "Pamiętniki Carrie" oraz "Kroniki Shannary". Za film biograficzny o Elvisie Presleyu odpowiadać będzie Baz Luhrmann.

Źródło: naTemat

Austin Butler wcieli się w rolę Elvisa Presleya. To chłopak Vanessy …

27-latek ma wcielić się w postać kultowego amerykańskiego piosenkarza.Czy rola Presleya pomoże mu odnieść sukces? Austin Butler urodził się w 1991 roku w Anaheim. Jednym z jego największych sukcesów jest rola w filmie "Boska przygoda Sharpay".

Źródło: Radio ChilliZet

Wiadomo, kto wcieli się w postać Elvisa Presleya. Poznajcie bliżej …

Austin Butler jako Elvis Presley! Pod uwagę brano różnych aktorów młodego pokolenia, w castingu brał udział nawet Ansel Elgort i Harry Styles. Ostatecznie wybrano gwiazdę serialu Pamiętniki Carrie. Austin Butler będzie miał okazję zmierzyć się z …

Źródło: VIVA!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *