"Wieczna miłość" odcinek 165. Emir chce zabić Deniz?! Wózek …

Kolejny Francuz ogłasza angaż w KSW

Emir (Kaan Urgancıoğlu) postanowił dać Nihan (Neslihan Atagül) nauczkę. Wykorzystuje do tego Deniz. Tymczasem, Kemal (Burak Özçivit) wciąż podejrzewa, że córka Nihan jest jego dzieckiem. Leyla (Zerrin Tekindor) próbuje wybić mu to z głowy.

Emir wykorzystuje Deniz w swojej kolejnej intrydze! Zobacz więcej

W 165. odcinku serialu „Wieczna miłość” Nihan jedzie w miejsce, które wskazał jej Emir. W oddali widzi Emira trzymającego Deniz na rękach. Po chwili mężczyzna odkłada dziecko do wózka, który stoi tuż nad przepaścią. Nihan zaczyna niepokoić się jeszcze bardziej niż do tej pory. Chce podejść bliżej Emira, ale ten zabrania jej grożąc, że puści wózek. Każe żonie przyznać się do tego, że chciała powiedzieć Kemalowi prawdę o Deniz. Nihan zaprzecza zalewając się łzami. W końcu jednak mówi to, co Emir chce usłyszeć, ale on z zimną krwią puszcza wózek, który spada i roztrzaskuje się o skały. Nihan wpada w rozpacz, Emir powstrzymuje ją od rzucenia się z klifu za wózkiem. Nagle pokazuje jej nadjeżdżający samochód, w którym są Tufan i Deniz. Okazuje się, że w wózku była lalka!

Tymczasem, Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), pod nieobecność rodziców wchodzi do domu. Pod łóżkiem Fehime (Zeyno Eracar) znajduje zdjęcie Deniz! Postanawia pokazać je Kemalowi. Soydere jest już pewien, że Deniz to jego córka. Nihan postanawia jednak odizolować dziewczynkę od Kemala, by nigdy więcej nie narażać jej na niebezpieczeństwo ze strony Emira. Fehime wciąż dręczą wyrzuty sumienia z powodu tajemnic, jakie musi ukrywać przed Kemalem. Spotyka się z Nihan, ale ta prosi ją, aby nigdy nie wyjawiła Kemalowi prawdy.

Burak Özçivit został ojcem i zmienił wizerunek! Fanki nie są zadowolone!Zobacz więcej

Zobacz galerię


Czytaj więcej…

"Wieczna miłość" odcinek 165. Emir chce zabić Deniz?! Wózek …

Nihan niepokoi się, bo Emir niebezpiecznie bardzo zbliża się do Deniz. W 165. odcinku serialu "Wieczna miłość" okaże się, że to element kolejnej intrygi Emira. Sprawdź, co wydarzy się w 165. odcinku "Wiecznej miłości"!

Źródło: Telemagazyn.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *