WIDEO: SENSACJA! DAMIAN JANIKOWSKI BRUTALNIE ZNOKAUTOWANY NA KSW 47!

WIDEO: SENSACJA! DAMIAN JANIKOWSKI BRUTALNIE ZNOKAUTOWANY NA KSW 47!

– Nie przegrałem, tylko czegoś się nauczyłem – powtarzał cierpliwie przed kolejnym występem medalista olimpijski. Janikowski wrócił do klatki po nokaucie z rąk Michała Materli. Był wtedy wyjątkowo nieostrożny, opuszczał ręce, więc tak doświadczony zawodnik jak „Cipao” po prostu musiał go skarcić.

 

Ilic mierzył się już w swojej karierze z mocnymi przeciwnikami, musiał być jednak gotowy na impulsywny start Polaka.

 

Janikowski zrobił to, do czego nas przyzwyczaił: rywal przetrwał jednak mocny początek, ale w dalszej fazie pierwszej rundy oglądaliśmy prawdziwy popis zapasów i rzutów Janikowskiego – „Joker” przekonał się, jak funkcjonują „linie lotnicze” Polaka.

 

W drugiej rundzie Janikowski przyjął jedno kopnięcie lewą nogą, więc szybko przeszedł do swojego królestwa – parteru. Zapiął klamrę i przewrócił Serba. W parterze przez chwilę był nawet w dosiadzie, ale Ilic szybko wrócił do półgardy. Polak miał przewagę, ale musiał uważać, kiedy to „Joker” wracał na nogi. Wtedy jego kopnięcia wyglądały niebezpiecznie. W parterze nie miał jednak argumentów.

 

Przebiegu trzeciej rundy nikt nie mógł jednak przewidzieć. Ilic w fenomenalny sposób zamarkował niskie kopnięcie, a kiedy zauważył opuszczone ręce i chwilę nieuwagi Polaka, wystrzelił wysokim kopnięciem. Janikowski padł na deski i przez dłuższy moment nie wiedział, co się wydarzyło. Ależ brutalny nokaut w wykonaniu „Jokera”!

Aleksandar Ilic (11-2, 7 KO, 2 SUB) pokonał Damiana Janikowskiego (3-2, 3 KO) przez KO (wysokie kopnięcie) w trzeciej rundzie.


Czytaj więcej…

KSW 47: Janikowski ciężko znokautowany przez "Jokera"!

Janikowski zrobił to, do czego nas przyzwyczaił: rywal przetrwał jednak mocny początek, ale w dalszej fazie pierwszej rundy oglądaliśmy prawdziwy popis zapasów i rzutów Janikowskiego – "Joker" przekonał się, jak funkcjonują "linie lotnicze" Polaka.

Źródło: polsatsport.pl

Jest nagranie! Janikowski brutalnie znokautowany na KSW 47 [WIDEO]

Damian Janikowski to wschodząca gwiazda polskiego MMA. po trzech wygranych przed czasem pojedynkach trafił na niezwykle doświadczonego i zmotywowanego Michała Materlę, który zatrzymał jego zwycięski marsz. Aleksandar Ilić to najlepszy …

Źródło: Sport.pl

KSW 47: perfekcyjne kopnięcie na głowę zniszczyło plan Damiana Janikowskiego

Nasz medalista olimpijski dominował nad rywalem w dwóch pierwszych rundach, ale potem Aleksandar Ilić trafił Polaka perfekcyjnym kopnięciem na głowę (wideo poniżej), po którym Janikowski padł nieprzytomny na matę. Sędzia natychmiast przerwał …

Źródło: Onet.pl

KSW 47. Janikowski – Ilić: sensacja w Łodzi! Ciężki nokaut na Polaku (wideo)

Damian Janikowski to wschodząca gwiazda polskiego MMA. Wrocławianin zadebiutował na zawodowej scenie w maju 2017 roku, a już teraz jest uważany przez ekspertów za kandydata do zdobywania najcenniejszych trofeów w MMA. REKLAMA.

Źródło: WP SportoweFakty

WIDEO: SENSACJA! DAMIAN JANIKOWSKI BRUTALNIE ZNOKAUTOWANY NA KSW 47!

Aleksandar Ilić znokautował Damiana Janikowskiego brutalnym wysokim kopnięciem w trzeciej rundzie pojedynku na gali KSW 47! Damian Janikowski już po kilkunastu sekundach walki ruszył agresywnie do klinczu. Polak zapiął klamrę pod siatką, jednak …

Źródło: MMA Rocks

KSW 47: Damian Janikowski znokautowany w trzeciej rundzie! BRUTALNIE ZNOKAUTOWANY!

Damian Janikowski (3-2) powrócił, ale niestety nie był to powrót udany! Medalista olimpijski w zapasach przegrał przez nokaut wysokim kopnięciem w trzeciej rundzie z Alexandrem Ilicem (11-2). To była druga porażka Janikowskiego w klatce KSW.

Źródło: MMA.pl

Ciężki nokaut na KSW 47! Damian Janikowski aż stracił świadomość [WIDEO]

Damian Janikowski przegrał walkę z Aleksandarem Iliciem podczas gali KSW 47. Były zapaśnik został brutalnie znokautowany. Janikowski rozpoczął walkę z dużym animuszem – miał przewagę, był aktywny, kilka razy efektownie rzucił rywalem o matę.

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *